Derliaus vestuvių pyragaičių istorija


Fotografija: Katherine Rose & Luke Griffin iš Max ir Friends

Nuotaka ir jaunikis (figūrėlės pavidalu!) Stovi rankos rankose, pasiruošę eiti tiesiai nuo torto ir į naują gyvenimą kartu - tai yra senovinių vestuvių tortų viršūnės simbolika. Šios mažos lėlės, dažnai sukurtos porų panašumoje, šimtmečius pasirodė viršutiniuose vestuvių tortų lygiuose.

Kalbant apie istoriją, susijusią su šio konditerijos akcentu? Tradicija pasiekė aukštį Viktorijos laikmečiu, su kvailais papuoštomis follijomis ir kitais sudėtingais kūriniais, kurie apribojo desertus karališkose vestuvėse. Šiandien, nes šiuolaikiškumo vestuvių pyragai dažnai būna minimalūs, šie nuostabūs viršutiniai daiktai dažnai jaučiasi ne vietoje - bent jau jie gali būti sunku rasti. Bet jei tradicija yra tokia, kurią norėtumėte dalyvauti, visada galite sau svajoti.

Susiję: 36 geriausių vestuvių tortai

Jums gali būti nereikės pradėti nuo nulio: Suteikite derliaus nuotaka ir jaunikis naują bazę ir pavadinkite ją savo. Arba pažvelkite per visus vestuvių tortus, kuriuos mes apvaliname per metus. Nors kai kurie yra akivaizdžiai šiuolaikiškesni nei kiti, šie mažai figūrėlės neabejojo ​​nuo vestuvių scenos. Ir dėl geros priežasties. Be to, kad būtų sukurtas gyvybingas aukščiausio lygio lygis, jie tarnauja kaip sveikintinas didelių dienų atminimas. Ilgą laiką po vestuvių, kai pats pyragas yra tik yummy atmintis, jūs vis tiek turėsite savo viršutinę dalį, kad primintų jums apie savo gėrybių malonumą.

Žinoma, geriausias derliaus įkvėptas vestuvių tortas yra tas, kuris atrodo kaip jūs. Pasinaudokite vietinio meistro ar net „Etsy“ mažmenininko pagalba, kuris gali padėti jums sukurti figūrėlių rinkinį, kuris užfiksuotų tiek bendruosius bruožus, tiek vestuvių dienos drabužius. puošia. Mes matėme formuotus molinius iteratus su sudėtingais, cukraus spuntais rėmais, kurie jaučiasi labai seni. Jei daugiau investuojate į topperio, kuris iš tikrųjų yra antikvarinis, vietoj replikos, apsilankykite vietinėse blusų rinkose arba išpirkite internetinius aukcionus - paprastai juos lengva rasti.