6 Dos ir Don'ts Būdami Bridesmaid makiažo kėdėje


Fotografija: Amanda Megan Miller Photography

Sunku atsisakyti kontroliuoti savo išvaizdą, kai esate kieno nors kito vestuvėse, tačiau būtina, kad visą procesą bandytumėte būti geru sportu. Nors kai kurie nuotakos gali nerūpi, ką plaukai ir makiažas pasirodo savo tarnaitėmis, kiti diktuoja stilių prieš tai, prašydami, kad kiekviena moteris būtų sudaryta taip pat. Kai kurie bridesmaidai sunkiai eina su šiuo srautu, tačiau svarbu nepamiršti, kad tai ne jūsų diena, kai norima pasigirti. Darant prielaidą, kad nuotaka paprasčiausiai nori tam tikros rūšies šukuosenos ar makiažo išvaizdos (ir neprašo jūsų iškirpti ar dažyti spynų!), Jūsų geriausias dalykas yra tiesiog eiti su juo. Žinoma, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad jaustumėtės patogiau. Štai keletas dalykų ir nesvarbu, kad kostiumas yra makiažo kėdėje.

„Ultimate Bridesmaid“ biudžeto vadovas

Ar: Pasakykite savo makiažo menininkui, koks yra jūsų komforto lygis.

Tegul makiažo profesionalas žino, koks yra jūsų komforto lygis. Jie sugebės sukurti išvaizdą, kuri tinka jums ir nuotakai. Pavyzdžiui, jei jūs paprastai dėvite sunkią aprėptį ir dūminę akių makiažą, svarbu, kad menininkas žinotų, kad ji nedaro labai lengvo žvilgsnio, kad nekenksite.

Negalima: padaryti viską apie jus.

Tai svarbi jūsų draugo gyvenimo diena. Atminkite, kad ruošiatės. Jūs tai padarėte per dušu, bachelorette, aprangos apsipirkimą ir užduoties šalį. Jūs esate namuose. Tai yra galutinis pasirodymas. Jūs esate jos nuotakos partijos dalis, bet jūs nesate nuotaka. Jūsų diena ateis. Tai ne šiandien.

Ar: nuimkite savo makiažą ryte.

Nesvarbu, ar tai yra jūsų makiažo likutis nuo praėjusios nakties repeticijų vakarienės, ar makiažas, kurį kreipiatės į ryto pusryčius, tai padeda planuoti srautą, kai turite švarų veidą, paruoštą makiažui. Kiekvienam asmeniui skiriamas makiažo laikas ribotas, o menininkui tenka erzina ir daug laiko reikalaujantis uždavinys, kad būtų praleista laiko pašalinant vakarinę tušas.

Negalima: nuimkite makiažą po to, kai jis buvo naudojamas.

Kaip makiažas menininkas, nieko blogiau nei klientas, išreiškiantis savo nelaimę dėl jos makiažo. Negalima paprašyti, kad jūsų makiažas būtų padengtas, arba, kad blakstienos būtų išimtos. Paprastai yra labai griežtas tvarkaraštis, kad įsitikintumėte, jog visi nuotakos vakarėlio nariai turi laiko makiažo kėdėje, ir tai nėra teisinga, jei kas nors imtųsi daugiau nei tikroji dalis.

Ar: Likite ramiai.

Kas gali atrodyti kaip didžiulė nelaimė (jūs nekenčiate savo plaukų, neapima jūsų smakro), nėra toks katastrofiškas, kaip manote. Tai neabejotinai negarantuoja nuotakos. Nepamirškite, kad nuotaka yra tik valandų nuo vaikščiojimo po praėjimu, ir tikėtina, kad ji yra įtempta ir nerimas. Raskite savo grožio problemos sprendimą tyliai ir diskretiškai.