Dizaineriai Pasidalinkite Bridesmaid suknelės tendencijomis, kurias pamatysite kiekvienoje vestuvėje 2018 m


Fotografija: Amy & Stuart Photography

Pasiruošę ar ne, vestuvių sezonas bus čia, prieš jį žinodami! Žvelgdami į naują metų vedybų metus, mes negalėjome padėti, bet įdomu, kokias tendencijas turėtume tikėtis nuotakos vakarėlio madoje. Pasak ekspertų, nuotakos renkasi daugiau mados į priekį ieško savo bridesmaids. Mes kreipėmės į keletą bridesmaid mados ekspertų, kad suteiktume mums idėją apie tai, ką bridesmaids bus dėvėję per 2018 m.

Vestuvių tendencijos, kurios niekada neišeis iš stiliaus

Nėriniai

Gone yra tik tos dienos, kai didžioji diena turi nėrinių suknelę. Pasak „Rebecca Lau Marsh“ baltojo bėgimo tako, jos mergaitės taip pat vaikščioja per švelnų audinį. „Tekstūros nėriniai 2018 m. Bus didžiulė tendencija jaunikiams ir jų bridesmaidams“, - aiškina ji. „3D nėriniai turi romantišką, eterišką ir svajingą išvaizdą. Visose spalvose rasite nėrinių, kurios vaizduoja moteriškumą, bet ypač tada, kai jos yra raudonos ir dramblio kaulo spalvos“. Lindzijus Bennettas iš Azazie sutinka, pridėdamas: „Mes kalbame apie pilnus nėrinius, turinčius daugiau atsitiktinių jausmų, tačiau tinka vestuvėms!“

Dramblio Kaulo Krantas

Jei praėjusiais metais lankėtės keliose vestuvėse, jūs tikriausiai pamatėte bent vieną vestuvių vakarėlį, kuris užsikabino baltas sukneles. Tikėtis, kad ši tendencija laikysis ir šiais metais. Dizaineris Joanna Augustas sako, kad „minimalus“ bus sezono žodis, todėl dramblio kaulo varpai dar labiau tinka. „Viskas balta viskas dėl nuotakos ir jos geriausių galų“, - sako Augustas. "Puiki traški ir švari grynos romantikos pusėje." Marshas išreiškia tendenciją tęsti šį sezoną. „Tai netrukus baigsis“, - aiškina ji. "Dramblio kaulo suknelės suknelėms suteikia švarią, darnią ir dramatišką vestuvių vestuvę. Suporuokite juos su ryškiais puokštėmis ir dekoru, kad būtų išvaizda."

Aprangos suknelės

Aprangos vestuvių suknelės valdė naujausius nuotakų takus, o dabar ši tendencija išsilieja į bridesmaidų pasaulį. „Aprangos suknelės yra visiškai elegantiškos ir prideda tik tinkamą dramos kiekį jūsų vestuvių vakarėliui“, - sako Marsh. "Jie taip pat yra super glostantys."

Suknelės su rankovėmis

Nors ši tendencija, be abejo, bus populiariausia vėlesniais mėnesiais, tikiuosi, kad ji bus matoma ištisus metus. „Paprastai žiemos vestuvėms tinka ne kostiumo kostiumo suknelė, bet 2018 m. Ir yra daugybė būdų, kaip padaryti, kad ilgos rankovės atrodytų įdomios. „Nesvarbu, ar tai yra nuo peties rankovių, neišvarių nėrinių rankovių, iškirptų rankovių ar burbuliukų rankovių, tu negali suklysti!“ Rugpjūtis taip pat mėgsta ilgas rankoves, skirtas „tarnaitėms“. „Pagalvokite daug apimties ir drapečių varpelių“, - priduria ji.

Seksualios suknelės

Rugpjūčio mėn. Taip pat paminėtos figūrų suknelės, turinčios didelį momentą. „Nuotaka šviečia iš priekio, bet jos„ tarnaitės paims tortą su savo skoningais dar flirtingais “, - sako ji. Bennett priduria, kad šiais metais kojos su plyšiais bus labai populiarios. "Laikas parodyti tas kojas!" ji sako.

Beaded

Eikite į kažką šiek tiek glamūringesnį, pasitelkdami brangakmenio ar brangakmenio suknelę. „Šiais metais pagražinti detalės įeina į nuotakos sukneles“, - sako Bennett. "Mes matome daug detalių, kurios pridedamos prie diržų ir diržų, kad pridėtume glamo".

Aukštos kaklo linijos

Atsisveikinkite su ta meile. „Bennett“ sako, kad 2018 m. Bus aukštos iškirptės metai.