„Ultimate Bridesmaid“ biudžeto vadovas


Fotografija: Unsplash

Jūs ką tik buvo suteikta garbė būti pamergė, ir jūs esate užkietėjęs (ir teisingai, šiek tiek nervingas). Yra daug įdomių užsiėmimų, vedančių į vestuves, todėl neleiskite, kad susijusios išlaidos taptų aklios! Praėjusiais metais vidutinės išlaidos vestuvėms buvo 703 doleriai (neįskaičiavus skrydžių į miesto ribas). Įdomu, ar galėsite atsistoti už savo draugą nesulaužant banko? Perskaitykite mūsų vadovą, kad pamatytumėte, kur galite tikėtis išleisti, ką galite tikėtis, kad nuotaka padengs, ir kaip likti visiškai tendencijoje ir draugiška.

Ką turi žinoti visi kostiumai?

Suknelės ir pakeitimai.

Kas moka: Paprastai bridesmaids.

Kiek: Vidutinė kaina yra apie 200 JAV dolerių.

Kaip išsaugoti: Pasitarkite su nuotaka apie savo biudžeto problemas, kol ji pasirenka bridesmaids sukneles, ir būkite tikri, kad yra daug nuostabių variantų už prieinamą kainą. Kitas paprastas būdas sutaupyti yra atlikti būtinus pakeitimus, kuriuos atlieka siuvėjas, o ne vestuvių salonas.

Jūsų pagrindinis vadovas suknelės pakeitimams

Priedai, papuošalai ir batai.

Kas moka: Priklauso. Bridesmaids paprastai moka už savo priedus, bet jei nuotaka prašo dėvėti tam tikrus batus, viršutinius ar brangakmenius, ji dažnai pasiims čekį ir duos tuos daiktus kaip dovaną.


Kiek: Bet kur nuo $ 30 iki $ 200, priklausomai nuo pasirinktų stilių.

Kaip išsaugoti: Jei galite dėvėti savo pasirinktus priedus, pabandykite dėvėti kažką, ką jau turite arba galite pasiskolinti iš draugų. Priešingu atveju, suraskite kažką gražaus, ką parduodate (tik įsitikinkite, kad JŪS JŪS JŪSŲ PIRKTI prieš perkant, tik tuo atveju, jei vėliau negalite grąžinti). Naudotos ir senovinės parduotuvės taip pat yra puiki vieta ieškant nebrangių sankabų ir bižuterijos.

Vestuvių dušas.

Kas moka: Priklauso. Priimančioji atsakomybė gali patekti į bridesmaids, tačiau nuotakos motina ar kitas giminaitis taip pat gali pereiti į planą ir mokėti.


Kiek: Jei paprašyta priimti, prieš pradėdami planuoti, nustatykite biudžetą. Nustatydami maksimalią sumą, kurią norite išleisti, apsvarstykite vietos, maisto, gėrimų ir bet kokių žaidimų prizų kainą. Ir nebijokite paklausti kitų „tarnautojų“. Dauguma bridesmaids gali tikėtis išleisti $ 50 iki $ 100.

Kaip išsaugoti: Jei tikimasi, kad prisidėsite, įsitraukite į dušo planavimo procesą, kad galėtumėte pasakyti apie bendrą biudžetą.

Naujosios nuotakos dušo taisyklės

Bachelorette šalis.

Kas moka: Bridesmaids, nors nuotaka gali padengti kai kurias savo išlaidas (pvz., Jos skrydžio ar viešbučio dalies), jei jis yra kelionės tikslas.


Kiek: Tai priklauso nuo to, kokio reikalo jūs išleidžiate, tačiau išlaidos gali apimti viską nuo savo maisto ir gėrimų iki būsto nuomos namuose ar viešbutyje savaitgaliui (jei jūsų draugas yra ypač išgalvotas). Būkite pasirengę išleisti šiai šaliai ne mažiau kaip 60 JAV dolerių.

Kaip išsaugoti: Perskaitykite mūsų patarimus dėl bachelorette partijos biudžeto sudarymo, kad pabandytumėte išlaikyti išlaidas. Jei tiesiog negalite sau to leisti, tai visiškai gerai, kad nedalyvaukite. Tiesiog būkite iš anksto ir sąžiningai su nuotaka!

Puokštės.

Kas moka: Nuotaka.


Kiek: Šių gėlių kaina skirsis priklausomai nuo vestuvių vietos, sezono ir pasirinktų gėlių. Poros dažnai praleidžia daugiau nei 100 JAV dolerių už pamergę.

Kaip išsaugoti: Nuoširdūs nuotakos gali pabandyti pasidaryti savo vestuvių gėles, arba, jei reikia, ne taip patogiai, jie gali laikyti kažką paprasto, pavyzdžiui, kūdikio kvėpavimo puokštes, kad padėtų išlaikyti išlaidas.

Bridesmaids'ų puokštės

Plaukai ir makiažas.

Kas moka: Priklauso; kartais nuotaka apima viską, bet kitais atvejais atsakomybė tenka bridesmaidams. Jei nerimaujate dėl to, atneškite ją į nuotaką, kai ji prašo būti „tarnaitė“.


Kiek: Išlaidos skirsis priklausomai nuo to, kur vyksta vestuvės (stilistai ir makiažo menininkai dideliuose miestuose yra brangesni nei mažuose miesteliuose), kaip sudėtingi yra ir kaip išgalvotas vestuvės. Tikimasi $ 50 + vienam asmeniui už kiekvieną paslaugą.

Kaip išsaugoti: Tai gali būti sunku išeiti iš savo plaukų ir makiažas profesionaliai padaryti, jei to nori nuotaka (ir jei dalyvauja visi kiti bridesmaids), todėl mes rekomenduojame apie tai pasikalbėti, prieš įsipareigodami būti Vestuvės vengia įtampos vėliau.

Kelionė į vestuvių vietą.

Kas moka: Bridesmaids.

Kiek: Priklausomai nuo to, ar važiuojate ar skraidate, tai gali būti bet kur nuo 50 JAV dolerių už dujas iki 700 JAV dolerių skrydžiams, nuomos automobiliams ar taksi tarptautinės kelionės tikslams.

Kaip išsaugoti: Pradėkite ieškoti skrydžio išlaidų bent prieš keturis mėnesius ir atidžiai stebėti, ar nėra vietos. Taip pat apsvarstykite galimybę išsinuomoti automobilį su keliais žmonėmis.

Apgyvendinimas vestuvių savaitgaliui.

Kas moka: Priklauso. Daugeliu atvejų bridesmaids yra atsakingi už jų pristatymą prieš vestuves ir naktį. Bet jei nuotaka nori, kad visos jos galvos liktų kartu prieš naktį (datos), ji turėtų padengti išlaidas.

Kiek: $ 100 - $ 200 už naktį, priklausomai nuo to, kur esate.

Kaip išsaugoti: Patikrinkite namų nuomos svetaines, pvz., „Airbnb“, kad rastumėte daugiau prieinamų būstų. Taip pat galite pasidalinti kambariu ar išsinuomoti namus su kitais bridesmaids ir pakvietė svečius taupyti pinigus.

Transportavimas dieną.

Kas moka: Nuotaka.

Kiek: Priklausomai nuo vestuvių stiliaus, susituokusi pora gali išsinuomoti mokyklinį autobusą, senovinį važiavimą, didelį vežimėlį ar miesto automobilių parką. Išlaidos labai skirsis.

Kaip išsaugoti: Transportas neturi būti išgalvotas! Išnuomotas visureigis (su tuo šeimos nariu, kuris siūlo pasiūlyti padėti vestuvėms už vairo) gali gauti visus, kur jiems reikia daug mažiau nei limuzinas.

4 žingsniai vestuvių transportavimui

Vestuvių dovanos.

Kas moka: Bridesmaids.

Kiek: Vestuvių dovanos yra prieinamos kiekviename kainos taške, o dauguma svečių praleidžia 30 - 109 JAV dolerių ant vestuvių. Bet jūsų dovanų biudžetas gali sparčiai augti, jei perkate kažką užduoties šaliai, vestuvių dušui, bachelorette vakarėliui ir vestuvėms.

Kaip išsaugoti: Apsvarstykite galimybę eiti į didelę vestuvių dovaną su kitais bridesmaids ir laikytis mažesnių (tuos kepimo lakštus ir menteles, kurių nori turėti nuotaką) arba DIY daiktus (pvz., Albumą ar nuotraukų albumą) kitiems renginiams. Ir jei jūs tiesiog negalite sau leisti dovana kitiems renginiams, tiesiog atneškite gražią, ranka parašytą kortelę.