Čikagos moterų kovo mėn. Nustojo švęsti nuotaką ir jaunikį

Šeštadienio įvairūs Moterų maršai buvo didelis momentas (ir laimėjimas) moterų teisėms ir žmogaus teisėms visame pasaulyje. Tačiau Čikagos parodos viduryje ji taip pat tapo nepamirštama už vieną nustebintą nuotaką ir jaunikį.

ŽIŪRĖTI: Šis NYC Pride Parade pasiūlymas padarys jūsų dieną

„Marko“ ir „Allison Milincic“ keliavo į savo vestuves, kai gatvių uždarymas ir vėlavimas sustabdė jų planus. „Mes bijojo trūkstamos mūsų ceremonijos“, - pasakojo nuotaka Inside Edition, bet netikėtai, minia buvo daugiau nei patenkinti.

„Mes pradėjome vaikščioti į limuziną ir jo viduryje kiekvienas gatvėje esantis žmogus buvo toks sveikinantis ir maloningas“, - prisiminė ponia Milincic. „Mes vaikščiojo per žygį, o žmonės mus supa ir pradėjo giedoti„ meilės pomėgius neapykantą “, - pridūrė ji. "Tai buvo nuostabu."

Tuo tarpu pora vestuvių fotografas ir videografas pasinaudojo galimybe užfiksuoti nepamirštamą filmuotą medžiagą.

Jai Girardas iš Jai Girard Photography dalinosi savo nuotrauka su ABC News, o LEAP Vestuvės laisvai samdomų filmų kūrėjas Joshua Tammaro davė CBS Čikagui pirmiau minėtą vaizdo įrašą.

 

Čikagos pora užfiksavo savo vestuvių nuotrauką tarp moterų kovo. (JAI GIRARDO FOTO)

Nuotrauka paskelbta ABC News (@abcnews)

Kalbant apie „aš“, pora laimei jį laiku įteikė į ceremoniją. „Mes turėjome tam tikrą aukštumą“, - sakė p Inside Edition. „Tai buvo nuostabu, kaip jie leido mums eiti per vidurį ir netgi viduryje galėjome imtis puikių nuotraukų.“

                             

Pasak interviu, žygis nebuvo porų planų dalis, tačiau jie dėkingi už įspūdingą akimirką.

„Visa diena galėjo būti iš šono, bet viskas buvo tobula“, - baigė ponia Milincic.

Jei tai dar nebuvo aišku, meilė tikrai tai daro trumpas neapykantos ir žygių išreiškiamas gerumas daro jį dar akivaizdesniu.