Nuotakos grožio dienoraščiai: Laurenas - tonizavimas ir pjovimas


Jo „eiti“ laikas. Maždaug septynis mėnesius iki didelės dienos ir, kaip ir daugybė nuotakų, noriu atrodyti ir jaustis geriausiai. Tai reiškia, kad prarandate mažą svorį, tonizuojate, o dantų nuotrauka tampa ideali su „Invisalign“. Laimei, jau mažai kalorijų turinčio mitybos pagalba aš jau praradau 15 svarų! Mėsą suvartojau vieną kartą per dieną ir du kartus per savaitę, kai būsiu mokykloje, turiu lengvą salotų ir sumuštinių vakarienę.

Aš niekada nesigalvojau apie tai, kaip „Invisalign“ gydymas paveiks mano mitybos įpročius. Iš to, ką aš suprantu, turėčiau dėvėti savo aligners 22 valandas per dieną ir turėčiau juos išimti, kai valgau. Tada po valgymo man reikia išvalyti dantis. Mano patiekalai paprastai planuojami per savaitę, bet savaitgaliais galiu būti šiek tiek snacker. Tikėtina, kad aligners padės man išvengti bet kokių nereikalingų užkandžių, nes aš bandysiu gauti savo valandas ir tai gali būti sunku šepečiu kiekvieną kartą po valgio. Aš tikrai esu mylėtojas maistui, todėl labai džiaugiuosi, kad gydymo metu neturėsiu jokių maisto apribojimų.


Dabar sunku rasti laiko naudotis. Dirbu ne mažiau kaip 40 valandų per savaitę ir du kartus per savaitę lankau savo MBA programą. Laisvalaikį naudoja mokyklos darbas, vestuvių planavimas ir kiti poreikiai, pavyzdžiui, skalbimas ir valymas. Žinau, ką galvojate - pasiteisinimai, pasiteisinimai. Aš žinau! Bet aš negaliu išeiti iš lovos valandos ar dviejų, prieš kiekvieną rytą dirbdamas. Aš jau prabudau 5:45 val. Ir tai man pakankamai anksti. Mano tikslas yra pradėti lėtai, įtraukiant pratimus savaitgaliais ir bandykite padidinti savo treniruotes per savaitę. Praeityje turėjau sėkmės su vietinės grandinės mokymo DVD. Treniruotė trunka tik 20 minučių ir jums reikia tik sau ir kvailų varpų rinkinio. Tai puiki galimybė, kai negaliu išeiti.

Kai oras yra gražus, mano sužadėtinis, Tony, ir aš mėgstu pasivaikščioti ir važinėti dviračiais parke. Tai puikus būdas išspausti tam tikrą pratimą, kai kalbame apie mūsų vestuvių planus ir viską, kas yra mūsų protuose. Savaitės metu, jei stengiamės greitai pasivaikščioti ar važinėti dviračiu, mes tiesiog einame per apylinkes. Savaitgaliais mėgstame apžiūrėti kitas miesto vietas ir kartais sustoti ūkininko rinkoje, kad pasiimčiau pusryčius ir keletą vaisių ir daržovių savaitę.

Apskritai džiaugiuosi pažanga, kurią aš padariau sveikesnėje mityboje, ir tikiuosi, kad šiek tiek daugiau dėmesio aš galiu gauti pratybose, kad apvalčiau savo fitneso planą.

Atskleidimas: Gavau nemokamą gydymą iš Invisalign mainais už dienoraštį apie mano nuotakos kelionę ir gydymą, ir visos išsakytos nuomonės yra mano paties.