Vestuvių grožio dienoraščiai: Lauren - „Invisalign“ gydymo atnaujinimas


Aš išblaškau dulkes mano „Invisalign“ gydymo viduryje - šiuo metu aligner rinkinyje yra penki iš 10. Šiuo metu aš esu labai patogus ir pripratęs prie gydymo detalių. Būsiu sąžiningas; pirmasis derintojų rinkinys man buvo didelis koregavimas, ypač dėl to, kad anksčiau niekada nepatyriau tradicinių petnešų. Mano dantys buvo gana skausmingi ir aš prisimenu tik norą valgyti minkštų maisto produktų per pirmas kelias dienas. Dabar, kai tik manau, kad šiek tiek skauda, ​​kai aš pirmą kartą pereinu prie naujo aligner rinkinio. Manau, kad mano burna priprato prie mano dantų pojūčio.


Prisitaikius prie mano valgymo tvarkaraščio, taip pat pripratau, nes nustojau snacking tiek, kiek aš dariau iš anksto. Aš vis dar sunku su tuo šiek tiek. Stengiuosi užpildyti save per tris pagrindinius dienos valgius su didesnėmis porcijomis. Prieš pradedant gydymą, mano pagrindiniai valgiai buvo mažesni, nes turėjau viduramžių ir popietės užkandžių. Invisalign proceso pradžioje mano odontologas kai kuriems mano dantims pridėjo „mygtukus“. Mygtukai yra nedideli, kieti iškilimai, kurie yra pritvirtinti prie dantų, veikiančių kaip inkarai, išorės. Pirmąjį gydymo savaitę, kai neturėjau savo alignerių, jie mane išprotėjo, nes manė, kad kažkas buvo mano burnoje, kad negalėjau išeiti. Dabar jų net nepastebu.


Neseniai pastebėjau daugiau dramatiškų mano dantų pokyčių. Mano įkandimas jaučiasi labai skirtingas, o vienas iš mano apatinių dantų nebelieka ir virš mano viršutinių dantų. Kai pirmą kartą pradėjau gydymą ir patyriau tam tikrą diskomfortą ir drausmę, aš tikrai tikėjausi, kad viskas bus išspręsta. Šiuo metu tikrai nesijaudinu, nes pradėjau matyti matomus rezultatus. Iki šiol turėjau vieną stomatologo paskyrimą. Dr Collinsas sakė, kad viskas vyksta pagal planą - tai labai patikimas!

Mano kitas paskyrimas vyksta per keturias savaites ir noriu išgirsti apie mano pažangą. Kartais aš nervinuosi, kad kažkas atsitiks, kad pratęsčiau gydymą. Bet, manau, kad tol, kol aš išliksiu drausmingas ir nuolat dėviu alignerius, kaip nurodyta (rekomenduojama 22 valandas per dieną), kad viskas bus gerai. Jei viskas lieka kelyje, mano gydymas bus baigtas per trumpus tris mėnesius!


Prieš pradedant gydymą „Invisalign“, aš stengiuosi, kad tikrai ne galvoju apie mano dantis. Dabar aš jiems džiaugiuosi! Aš netgi rado PIN kodą, kuriame kalbama apie maisto produktus ir gėrimus, kad išvengtumėte poros mėnesių prieš vestuves, kad būtų užkirstas kelias dažyti Bridal Beauty Diaries Board. Tikiuosi, kad kiti nuotakai taip pat bus naudingi.

Atskleidimas: gavau nemokamą gydymą iš Invisalign mainais už dienoraštį apie mano nuotakos kelionę ir gydymą, ir visos išsakytos nuomonės yra mano pačios.