Vestuvių grožio dienoraščiai: Lauren - visa informacija apie detales


Vieta užsakyta? Patikrinti. Oficialus? Patikrinti. Fotografas? Patikrinti. Transportavimas? Patikrinti. Ir sąrašas tęsiasi. Dabar į vestuvių detales! Manau, kad esu gana detalus žmogus ir meilė, kai žmonės mano, kad jų renginiams prideda asmeninius prisiminimus ar protingus treniruotes. Tačiau, pradėdamas galvoti apie visas detales, kurios eina į vestuves, aš sau šiek tiek užvaldau. Laimei, nemanau, kad turėsiu per daug nerimauti. Viena iš priežasčių, kodėl Tony ir aš pasirinkome mūsų ceremoniją ir priėmimo vietas, buvo tai, kad jie jau gražiai dekoruoti ir turi įdomių architektūrinių detalių. Mes nenorime sugadinti ar atimti iš jų natūralaus grožio.


Nors mums nereikės pernelyg daug pridėti dekoro į vietas, kai kurios detalės buvo parengtos. Vestuvių spalvoms pasirinkome giliai gervuogių paletę, klarnetą (tai yra išgalvotas žodis rausvai bordo atspalviui), raudonos spalvos ir antikvarinis sidabras (kaip akcento spalva). Sprendimas dėl vestuvių spalvų buvo sunkus! Negalėjau nustoti galvoti apie tai, ar spalvos veiktų vietose. Mes baigėme namo tobulinimo parduotuvę, paėmę įvairius dažų atspalvius, tada sumaišome ir suderinome juos, kol mes surasime puikų derinį mums. Kai mes išsprendžiame kombinaciją, jis nuėjo tiesiai į vestuvių rišiklį!


Mūsų vestuvių spalvų dažymas ant dažų spalvų buvo labai naudingas, kai apsipirkinėjame už floristą. Gėlėms pasirinkome sodo rožių, dalialių, ranunculus, tradicinių rožių, kabančių amarantus, ir kai kurių skirtingų tekstūrinių elementų, tokių kaip vyniojimo šakelės ir šakos, užpildytos mažomis uogomis, derinį. Dekoratyvinis elementas, kuris yra šiek tiek mažesnis nei įprastas, yra pora šviežių gėlių riešutų, kurios priešais DJ stalą ir barą bus priimamos registratūroje.


Šiuo metu mes vis dar nesame tikri dėl vestuvių. Iš tikrųjų atveria savo mintis visoms galimybėms: spurgos, alyvuogių aliejus, muilas, saldainiai ir pan. Dėl asmeninio prisilietimo mes planuojame surinkti visus artimiausius šeimos vestuvių portretus, padaryti juodos ir baltos spalvos kopijas ir juos suformuoti antikvariniai sidabro paveikslų rėmai. Mes juos išdėstysime galutiniame stende registracijos vietoje.


Tarp visų vestuvių dekoro ir detalių planavimo taip pat pradėjau gydymą „Invisalign“. Iš pradžių tai buvo šiek tiek koregavimas, bet dabar manau, kad pateko į dalykų ritmą. Po pirmųjų dviejų savaičių ji tiesiog tapo mano įprastos rutinos dalimi. Turėčiau pasakyti, kad mano „Invisalign“ gydymas iki šiol buvo mažiausiai streso dalis vestuvių planavimo procese.


Atskleidimas: gavau nemokamą gydymą iš Invisalign mainais už dienoraštį apie mano nuotakos kelionę ir gydymą, ir visos išsakytos nuomonės yra mano pačios.