Jūs niekada negalėsite atspėti, kas sukūrė Beyoncé vestuvių suknelę


Fotografija: Theo Wargo

Praėjusią naktį CFDA apdovanojimuose Beyoncé, būdama karaliene, maloniai priėmė „Fashion Icon“ apdovanojimą ir padėkojo visiems tiems, kurie jai padėjo tapti mados piktograma, įskaitant savo šeimos narius.

Bey paaiškino, kad „pradedant„ Destiny's Child “, aukštos klasės etiketės tikrai nenorėjo apsirengti keturių juodųjų šalių kreivų merginų, ir mes negalėjome sau leisti dizainerio suknelių ir couture. Jos motina, sužinojusi, kaip siūti iš savo motinos, pirmuosius mergaičių kostiumus sukūrė, ir toliau naudojo savo talentą, kad padarytų daugelį garsiausių karalienės Bey komplektų, įskaitant savo vestuvių suknelę. 2:30 šio vaizdo įrašo žymėjimas kelionėje „On The Run“.

 

Įrodymas, kad Beyoncé ir Jay Z yra meilės

„Mano mama yra nuostabi ir graži, ir ji čia čia“, - išdidžiai sakė Beyoncé. „Mano mama, mano močiutė ir mano dėdė visada būna su manimi, todėl negaliu nepavykti. Mano mama sukūrė mano vestuvių suknelę, mano aprangos suknelę, mano pirmąją CFDA apdovanojimo suknelę, mano pirmąją„ Grammy “suknelę, ir sąrašas tęsiasi ir toliau. "

Beyoncé Grammy vestuvių suknelė

Ji padėkojo savo motinai, močiutėi ir dėdei „parodydama, kad buvimas yra daug daugiau nei drabužiai, kuriuos dėvite, ir jūsų fizinis grožis“. Ji taip pat paragino dizainerius naudoti savo įtaką, kad pakeistume kūno įvaizdį: „Mes turime galimybę prisidėti prie visuomenės, kurioje bet kuri mergina gali pažvelgti į skelbimų lentą ar žurnalo viršelį ir pamatyti savo apmąstymus“, - sakė ji. „Siela neturi spalvos, jokios formos, be formos.“ Bow. Žemyn.