5 dalykai Niekas nesako jums, kad esate geriausias žmogus


Fotografija: Jennifer Emerling

Jūsų geriausias šuo yra prikabintas, arba, kaip jums patinka galvoti, „kitas geras žmogus įkvepia dulkes“. Jūs griebtumėte zombių pozą, kad apsaugotumėte šią dude, todėl natūraliai jūs atliksite galutinį sparno pareigūną ir stovėsite jo pusėje, kai jis griebiasi gero. Jau žinote, kas vyksta Vegaso bakalauro vakarėlyje, ir liko Vegas'e, ir jums buvo pasakyta, kad tu gerai atrodo. Cakewalk. Jūs turite tai. Tačiau atkreipkite dėmesį į geriausius vyrus: šiek tiek daugiau, kaip eina į šį garbingą darbą, už tai, kad vestuvių komandai atliksite keletą nuotraukų.

 

Turite pasakyti, „taip“ - daug.

Kas atsitiko su „Iron Man“, vaikinu, kuris galėjo vieną kartą atidaryti alaus butelio viršų su savo dantimis ir debiutuoti jo plika, dažyta krūtine 30 laipsnių oru? Atrodo, kad jis buvo pakeistas marškinėliais, plaukiojančiais plaukiojančiais preparatais, kurie tikrai nepatiko, kai jam pasakė, kad rožinis banginis blizgesys priminė tavo močiutės tualeto sėdynės dangtelį. Ši nauja BFF versija yra staiga jautri ir paliko humoro jausmą kolegijoje.

Jūs iš tikrųjų turite būti atsakingas.

Bet ar ne vestuvės turėjo būti įdomios? Kaip su visais laisvo alkoholio tipais pasiruošę? Dabar jūs turite atkreipti dėmesį, o dėmesys niekada nebuvo jūsų tvirtas kostiumas. Kai kurie gali net pasakyti, kad turite ne tokia lengva ADD forma. Ir visi šie dalykai, kuriuos reikia prisiminti, ateina pas tave - koks laikas būti repeticijų vakarienei, kur stovėti ceremonijoje, ką pasakyti savo įstatymams, ir sukti aplink galvą, kaip bloga svajonė. O, spaudimas!

 

Jums reikės nukreipti vidinę Oprah.

... nes jis ketina gauti visas sentimentines ir ašaras. Tai buvo dude, kuris moratoriumą pradėjo nuo 22 iki 32 metų amžiaus, ir staiga jis šlubuoja kaip mergaitė apie tai, kaip palaimintas jis jaučiasi jį radęs. Ir tokios frazės, kaip „jūs vertas“, „jūs esate geras žmogus“, „tu esi toks gražus“ išeina iš savo burnos Oprah stiliaus, kai jį apkabinate. Kas šis asmuo? Ir dar svarbiau, kas tu esi?

Jūsų veidas pakenks nuo pilno dantų šypsenos

... o ne todėl, kad esate tokie laimingi, kad negalite to paslėpti. Jūs buvote įspėti - niekas, pasakė - kai kurie labai baisūs giminaičiai, kad jūs turite būti draugiški ir pasveikinti visus svečius, kurie vaikšto per ceremonijos duris su perma šypsena. Vis dėlto, jūsų idėja, kad šypsosi, yra labiau panašus į kvepimą, kampus, kurie vos pakilo. Taigi laikydami minėtą veidą jausitės kaip kankinimas vandeniu, ir jūs galite nukentėti deliriumo laikotarpiu, kai esate įsitikinęs, kad mirgėjimas išjungia jūsų dantį.

 

Jūs paimsite ilgą, sunkų pažvelgti į save.

Kai tu ten būsi ir tavo brolis tampa vyru, jūs galite jaustis nepažįstamasis susitraukimas, savo krūtinės įtempimas, sėdėti savo skruostą. Tai vadinama „emocija“, ir jis jums patiks kaip artėjantis krovininis traukinys. Ir jūs pradėsite galvoti, kad galbūt šis santuokos dalykas nėra toks blogas. Gal turėtumėte paskambinti tą mergaitę, kuri praėjusią savaitgalį pasitraukė jums savo numerį? Nesvarbu, ar nėra vieno, nėra įdomus be jūsų geriausių pumpurų, ar ne? Ir gerai, jūs visada norėjote susituokti paplūdimyje. Hmm, oranžinė spalva su geltonais taškeliais atrodytų gana gera…