3 Pramogos be alkoholio neturinčiai Bachelorette partijai


Fotografija: Niklas Adrian Vindelev

Galbūt jūsų ekipažas nėra geriamojo pobūdžio. Galbūt keletas iš „tarnaitės“ nori šventės, bet yra nėščios. Nors socialinė žiniasklaida gali manyti, kad neįmanoma turėti bachelorette partijos be šampano ir kokteilių, tai toli gražu nėra tiesa. Iš tikrųjų, kai kurie iš įdomiausių ir įsimintinų variantų nereikalauja vieno gurkšnumo. Jei mėgstate savo smegenis tam tikram įdomiam, šventiniam ir be alkoholio užsiėmimui, skaitykite keletą idėjų, kurias maloniai įvertins „Mabel Rodriguez“ iš Kelionių namų. Jos trys geriausi maršrutai gali pradėti savo planavimą.

Susiję: „Bachelorette“ šalių etiketas

„Foodie Tour“

Eikite aukštyn ir atlikite visus „Michelin“ įvertintus degustacijos meniu arba pasirinkite vieną dalyką ir laikykitės jo. Pica kelionė Niujorke? Maisto sunkvežimio nuskaitymas Austine? Naudokite nuotakos mėgstamą maistą kaip įkvėpimą ir leiskite savo apetitui vadovauti. Su supakuotu grafiku, jūs visi būsite tokie įdaryti, kad jūs vis tiek neturėtumėte vietos alkoholiui.

Iššūkis Savaitgalis

Jei jūsų įgula yra konkurencinga, pasilenkite ir sukurkite iššūkį savaitgaliui. Padalinkite nuotakos vakarėlį į pusę ir sukurkite konkursų savaitgalį. Organizuokite žvalgybinės medžioklę, eikite į evakuacijos kambarį ir pažiūrėkite, kas jį išspaudžia greičiausiai, arba grįžkite į vaikystę ir konkuruokite gerame „madingame“ lazerinio žymens žaidime. Tiesiog įsitikinkite, kad savaitgalio pabaigoje yra trofėjaus ar kažko kito, kurį verta laimėti.

„Wellness Retreat“

Tai gali būti poliarinis priešprieša tradicinei Bacho partijai, bet jūsų merginos bus malonios savaitgalį sveikatingumo gydytojui. Vietoj to, kad grįžtumėtės į pavargę ir pavargę, galite sugrįžti pailsėję, švytintys ir pasiruošę didelei dienai. Yra daug kurortų, kurie rūpinasi šia veikla, ir jūs galite tikėtis, kad valgysite gardų, švarų maistą, paruoštą asmeninio virėjo, atsižvelgiant į jogos užsiėmimus, ir pataikyti į SPA.