8 priežastys, kodėl verta pradėti savo santykius kaip draugus


Fotografija: Jonathan Canlas

Tai scena tiesiai iš filmo: du žmonės susitinka ir jaučia ryšį, bet dėl ​​kokių nors priežasčių santykiai nėra kortose. Vietoj to, jie tampa geriausiais draugais, bet visada atrodo, kad jie kada nors bus kažkas daugiau.Kartais šios draugystės išlieka platoniškos; kitais laikais kibirkštys nebebus sustabdytos, o romantiški santykiai atrodo neišvengiami. Pastarasis yra rezultatas, kurį galbūt norėsite. Čia yra aštuonios priežastys, kodėl pradedant naujus santykius kaip draugus yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti.

Patarimai, kaip išlaikyti savo tolimojo ryšio ryšį

Jūs galite praleisti ankstyvuosius etapus

Kiekvienas santykis prasideda nuo nepatogaus „pažinti jus“ etapo. Per pirmuosius kelis mėnesius naujas pora sužino apie jų svarbią kitų asmenybę, mėgstamus ir nemėgstamus, taip pat vertindamas jų suderinamumą kaip porą. Pažintys draugas leidžia praleisti visą procesą. Jau žinote, kad ir kaip šis asmuo, taigi jums nereikės praleisti laiko, jei norite tikrai susitaikyti.

Jūs abu įrodėte, kad esate patikimi

Jūs nesigailėsite su netikiu asmeniu, ar ne? Žmonės paprastai supa save su pagarbiais ir patikimais asmenimis, todėl yra geras šansas, kad draugas-draugas yra puikus vaikinas.

Jūs galite mokytis iš ankstesnių santykių

Priklausomai nuo jūsų draugystės apimties ir ilgio, galbūt jau aptarėte ankstesnių santykių detales. Šie intymūs pokalbiai bus naudingi dabar: Jūsų naujas žmogus supranta, kas nutiko su jūsų buvusiais draugais, todėl jis vengs daryti tas pačias klaidas.

Jūs esate patogus kartu

Jūsų naujas beau tikriausiai matė jus per gerus laikus ir blogus laikus, todėl jaučiasi patogiai, kad jūsų tikrasis savęs aplink jį nuo pat pradžių.

Jūs vertinate vienas kito trūkumus

Nėra nieko blogiau, nei kas penkerius mėnesius pažintys tik suvokti, kad kiekvienas manieras jus jaudina. Kadangi praleidote pojūčio stadiją su draugu pasuktu draugu, jūs nepastebėsite jo trūkumų. Tiesą sakant, jums tikriausiai patiks visi jo žavingi trūkumai.

Jūs smagiai kartu

Susipažinę su draugu, tai reiškia, kad jums patinka vienas kito kompanija. Tai reiškia linksmą santykį, nesvarbu, ar pageidaujate praleisti naktį naktį mieste, ar atsipalaiduoti namuose pižama.

Jūs (tikriausiai) sutikote viena kitos šeimas

Jei jūsų draugystė tęsėsi metus, galbūt jau susitiko su savo šeima ir draugais, ir, žinoma, jie jau pristatė jūsų santykius nuo pirmos dienos. Jūs neturite jaudintis dėl persirengimo į devynis ir įspūdingas savo artimuosius įspūdžiais ir apgalvotais pokalbiais.

Nėra poreikio paaukoti draugystes

Pradiniame santykių etape norite praleisti kiekvieną laisvalaikį su savo naujuoju beau - daug geriausio draugo chagrinui. Kai jūsų geriausias žmogus tampa tavo vaikinu, galite laisvai praleisti laiką, nepažeidžiant savo socialinio gyvenimo.