Patikėkite ar ne: mes krūtinės 5 geriausius mitus


Fotografija: Elizabeth Messina Photography

Jums reikia gauti netikrą įdegį, kad atrodytų gerai vestuvių nuotraukose.

Yra populiarus įsitikinimas, kad jei esate įdegis, vaizduose atrodys geriau. „Tai nebūtinai tiesa“, - sako garsenybės makiažo menininkas Elaine Madelon. „Brides patenka į įdegio situaciją, bet tai, kas yra tikrai svarbu, kad jūsų oda yra hidratuota, atrodytų sveika ir turi šiek tiek blizgesį“. Saulėtą bučiuojamą odą galima lengvai pasiekti dažytiems drėkinantiems produktams.

Jūs neturėtumėte plauti plaukus ant didelės dienos.

Idėja čia yra ta, kad „purvieji“ plaukai yra lengviau stiliaus, nes juose yra geresnių produktų ir sumažėja jūsų šnipinėjimo galimybės. "Žinoma, galite plauti plaukus", - sako Lisa Bailey, Niujorko plaukų guru ir celebų stilistas. „Visa tai susiję su produktais. Jei turite teisingus, sprogimas ar skristi keliu nebus problema.“

Pjaukite plaukus, kad jūsų vestuvės augtų greičiau.

Daugelis stilistų stovi dėl to, kad pažeistų galų pjovimas yra sveikesnis. Tačiau nėra mokslinės koreliacijos tarp snaiperio ir galvos odos stimuliacijos. „Plaukų pjaustymas neturi įtakos regeneracijos greičiui, nes augimas prasideda plaukų folikulais“, - sako Niujorko dermatologo M.D. Sandra Kopp. „Apipjaustytų galų apipjaustymas leidžia plaukams pasirodyti sveikesni, nes jie atsikratomi.“

Daug geriamojo vandens padės jūsų odai nustebinti savo didelėje dieną (ir už jos ribų).

Nors H2o puikiai tinka visai sveikatai, ji nesusijusi su lanksčiu paviršiumi. „Jūsų odos drėkinimo lygį daugiausia reguliuoja riebalai, išskiriantys riebalus ar aliejus, kurie apsaugo odą nuo apsauginės dangos“, - aiškina dr. Kopp. „Naudojant gerą kasdienį drėkintuvą galima užkirsti kelią drėgmei ir užkirsti kelią išorinis mūsų odos sluoksnis nuo išdžiūvimo. "

Naudokite dantų pastą, kad atsikratytumėte zitų dienų, iki kurių aš darau.

Mes visi norime, kad spuogai iš karto išnyktų, tačiau dantų pasta neveiks ta magija. „Nors dantų pasta gali išdžiūti, dantų pasta iš tikrųjų labai dirgina odą ir sukelia daugiau paraudimo“, - aiškina dr. Koppas, kuris siūlo pasirinkti, ar gydyti bakteroilperoksidą ar salicilo rūgštį.