Kaip išsinuomoti „Bar“ krepšelį šventėms


Fotografija: Zolos sutikimas

Ne tik barų vežimėliai tapo populiarūs per pastaruosius metus (jūs matėte juos visus ir Instagram!), Jie yra neįtikėtinai naudingi, ypač per šį metų laiką. Su švenčių dienomis priimami ir vakarėliai, kurie beveik visada apima alkoholį. Šis universalus gabalas gali būti naudojamas kaip dekoras ir kaip baras bet kuriam atostogų renginiui - taip šventės! Čia pateikiami patarimai, kaip ieškoti dalies.

Sukurkite savo darbo vietą

Kad būtų lengva pramogauti, naudokite viršutinę savo baro krepšelio pakopą kaip darbinę erdvę savo gėrimų kūrimui! Laikykite rankoje 4-6 stiklų rinkinį, kaip ir šie nuostabūs ir įdomūs Rosanna akiniai. Be akinių, jūs norite turėti ledo kaušą ir kokteilių gamybos įrankius. Rekomenduojame pradėti naudoti 5 dalių maišytuvo rinkinį.

30 „Kokteilių“ idėjos žiemai vestuvėms - arba bet kokia šventinė vakarėlio fotografija: „Zola“ sutikimu

Išsaugokite savo juostą


Tai nebūtų baro krepšelis be tam tikro šliaužto, dabar tai būtų? Grab savo likerius, kartus, maišytuvus ir garnyrus! Stiliuokite jį apačioje arba iškelkite jį į viršų, priklausomai nuo to, kuris būdas jums geriausiai tinka. Apsvarstykite galimybę registruoti mėnesinį vyno prenumeratą kaip Winc, kad padidintumėte savo akiratį!

Įdėkite šviežių gėlių

Jei norite suteikti savo baro krepšeliui gyvybę, visuomet gera idėja yra pridėti šviežių žiedų! „Waterford“ naudokite klasikinę vazą, kaip tai, arba eikite į netradicinį maršrutą ir perkelkite stiklinę į indą. Fotografija: Zolos sutikimas

Papuoškite metaliniais akcentais


Pasirinkite savo mėgstamą metalą kaip akcentą, kad galėtumėte pulsuoti visą savo krepšį. Nesvarbu, ar tai varis, sidabras, auksas, ar net rožinis auksas, pasirinkite temą, kuri iškelia atostogų sezono * dvasią * (skirta skirti). Galbūt jūs turite savo akis ant metalinio baro krepšelio, pavyzdžiui, šio aukso Sauder beaut, ar galbūt norėsite prieiti prie savo dabartinio baro krepšelio su kitais privalomais akcentais, tokiais kaip šie metaliniai ananasų akiniai, kurie yra dvigubi kaip tobula apdaila.

Pridėti gražių knygų

Apatinėje savo baro krepšelio pakopoje apsvarstykite galimybę pridėti porą kokteilių receptų knygų ar kitų knygų, kurios jums patinka tiek apdailai, tiek funkcijai. Vizualiai ji prideda matmenį jūsų baro krepšeliui, tačiau tai taip pat yra puiki pokalbio pradžia su savo svečiais!

Bet kas, jei jums reikia baro krepšelio? Nesijaudinkite! Jei ieškote klasikinio, minimalistinio baro krepšelio, šis aukso liukso krepšelis yra mūsų pasirinkimas (aukščiau!). Jei esate labiau kūrybingas ir unikalus krepšelis, eikite į šį sidabro trikampį variantą. Ir, galiausiai, už puikią grupinę dovaną, mes mylime šį Jonathan Adler spalvingą žalvario juostos krepšelį.

Vestuvių registro elementai, kurie dvigubi kaip „Holiday“ dekoras