Pirmą kartą žiūrėkite Rachel Lindsay sezoną „The Bachelorette“

Padarykime tai !!! #TheBachelorette pic.twitter.com/Sf6pcE8igY - Mike Fleiss (@fleissmeister) 2017 m. Kovo 17 d.

Geros naujienos, Bakalauras gerbėjai! Laukiame naujo sezono Bachelorette ką tik šiek tiek lengviau padėkos šou gamintojui, kuris sugalvojo kelis pirmuosius Rachel Lindsay sezono vaizdus. Geriausia iš visų: nuotraukose matyti, kad naujausias „Bachelorette“ dėvės baltas vestuvinis.

Gamintojas, Mike Fleiss, gyvena pirmąją vakarą, kai žiūrovai perėjo visą procesą, pradedant Rachelės atvykimu į bakalauro namus Agoura Hills, Kalifornijoje, ir dalyvius susimaišius. Dallas'o advokatas pasibaisėjo su piešiniu baltos spalvos suknelė su apvalkalo iškirpte, bet jei jos praeities interviu yra bet kokia nuoroda, ji galėjo stengtis pasirinkti stilių. „Aš nesu toks tradicinis“, - sakė ji Moterys pasakoja visiems. „Norėčiau nešioti suknelės ir nešioti smokingas. Bet aš ketinu dėvėti suknelę. Tai tradicinė. Bet jei aš dėvėjau smokingą, ne marškinėlius, tiesiog seksualų ir madingą - jei mane matote tipiškoje suknelėje , žinau, kad aš tuštinu tux dvasia. " Pažymėta!

„The Bachelor“ „dramatiškiausio sezono“ nugalėtojas yra…

Šviesos, fotoaparatai, limos ... #TheBachelorette pic.twitter.com/gT14eI2NEO - Mike Fleiss (@fleissmeister) 2017 m. Kovo 16 d.

Pirmasis „Fleiss“ pasidalintas vaizdas yra Rachelė, išeinantis iš limuzino. „Šviesos, fotoaparatai, limuzinai… #Bachelorettte“, - parašė jis.

Beveik laikas pic.twitter.com/IQbxd6OWgx - Mike Fleiss (@fleissmeister) 2017 m. Kovo 17 d.

Prieš atvykstant vyrams, Fleiss pasidalino Rachelės nuotrauka, priimančiu Chrisą Harrisoną, ir pats už ikoninio Bachelor Mansion. "Leiskite tai padaryti! # Bachelorette."

Dudes ... #TheBachelorette pic.twitter.com/Fh6mkL79gF - Mike Fleiss (@fleissmeister) 2017 m. Kovo 17 d.

„Fleiss“ netgi davė mums žvilgsnį į liūdną kokteilių valandą, kur Rachelės dalyviai susimaišė gėrimus.

Prieš naktį prasidėjo Fleissas, kad jis manė, jog Rachelė bus „vienas iš visų trijų geriausių bakalaurų“. Jei parodos gamintojas sako, tai turi būti tiesa! Mums patiko ši pirmoji išvaizda, bet mes negalime laukti, kol nebus sezono premjera Bachelorette 2017 m. gegužės 22 d.