5 Bachelorette partijos, remdamosi tuo, ką ji įeina


Fotografija: Claire Thomas

Nors „bar-hopping“ ir „Bride to Be“ varčios niekada nebūna senos, jei jus domina labiau pritaikyta bachelorette partija, remkitės dėl nuotakos interesų ar aistrų. Ar ji yra arty tipo? Gamtos mylėtojas? Jausmas fanatikas? Pažvelkite į šešias šalis, kurias mes apibūdinome, nė vienas iš jų nėra susitelkęs į viskį ar vyną, bet yra toks pat nuostabus.

Bachelorette Party Games

Ji į: Sveikas


Veikla: Karšta joga

Pamirškite pralaužti į prakaitą vestuvių dieną - tikrasis porų valymas prasideda čia „Bikram“ jogos studijoje, kur kambarys yra tropiškai 105 laipsnių. Viskas priklauso nuo detox, psichikos aiškumo ir didesnio lankstumo. Stretch! Jūs prakaituoti, bet jūs taip pat gausite gerą kardio treniruotę ir ryšius su kitomis mergaitėmis tokiu būdu, kuris niekada neįvyks po pietų arbatos.

„Bachelorette Ride“ už nuotaką „SoulCycle“

Ji į: Dalyvavimas


Veikla: Karaoke

Dėl nuotakos, kuri gali vaikščioti į svetimus žmones ir jaustis patogiai, karaokės naktis vietiniame klube (dar kartą su jaudinančiais svetimaisiais) ištiks jos ekstravertinį ego. Niekas neturi pasukti rankos, kad gautų Adele! Pastaba: Karaoke taip pat veikia introvertai, bet tik po daugybės tequila kadrų.

Ji į: Būdamas kūrybingas


Veikla: Eskizavimo klasė

Net merginos, kurių meninis sugebėjimas nėra žinomas, meno studijoje bus pirmoje eilėje, kai eskizo modelis yra vyriškas. Ir nuogas. Iš pradžių gali būti giggles, bet netrukus visi bus „Picasso“ mąstysenoje ir susitiks su verslu. Galbūt duosite prizą už labiausiai gyvą piešinį?

Ji į: Laukas


Veikla: Stovyklavimas

Jūs galite gauti kai kurių mergaičių, kurios nenori įkalinti palapinės ar šlapimo, miško, bet po to, kai sėdi aplink laužą, žiūrintį į žvaigždes ir pasidalijusios paslaptimis ir s'mores, niekas nenorės palikti.

Nuotykinės Bachelorette partijos paskirties vietos

Ji į: Suteikti kitiems

Veikla: Savanoriška veikla


Vietoj to, kad dėmesys būtų sutelktas į ją, nuotaka labiau sutelktų dėmesį į benamių, šunų prieglaudų šunų šėrimą ar kitą naudingą labdaros veiklą. Norint, kad visos jos artimiausios draugės dirbtų kartu su ja, yra geriau nei margaritas. Na, iš tikrųjų, kodėl gi ne pakelti stiklo vėliau?