Ultimate Bachelor Party kontrolinis sąrašas


Fotografija: Judy Pak

Jei jūsų draugės planuoja mesti jus vakarėlį, kad švęstų paskutines vienatvės dienas, tikėtina, kad jo bros planuoja jį mesti. Jūs girdėjote visas istorijas apie bakalauro vakarėlius su vaikais, kurie buvo laukiniai (Pagirios nežmoniškumas buvo legendinis), bet realiame gyvenime ne kiekvienas vaikinas nori praleisti naktį su striptize arba kitą dieną epiniu galvos skausmu. Daugelis tiesiog nori valgyti šonkaulio akis, fotografuoti ir galbūt rūkyti cigarus vietinėje karštoje vietoje su geriausiais pumpurais. Arba jie nori apvažiuoti lėktuvą į tokią partiją, kaip Las Vegasas, Los Cabos arba Austin, ir smagiai apsupti lošimo automatų, smėlio ar dainos. Tačiau reikia įsiminti tik įsimintinų grupių šventę. Padėkite geriausiam žmogui siunčiant jam nuorodą į šį bakalauro-kontrolinį sąrašą. (Stripperiai neįtraukti.)

Geriausios žmogaus pareigos:

  Pasikalbėkite su jaunikiu apie jo partijos nuostatas. Ar jis nori gėrimų ir vakarienės mieste, savaitgalį (kur?), Ar į sportą orientuotą veiklą, pavyzdžiui, eiti į beisbolo žaidimą?
  Išsiaiškinkite, kas pakviesti.Paklauskite jaunikio už bet kokius el. Pašto adresus, kurių dar neturite. Jei nuotaka turi brolius, taip pat juos įtraukite į sąrašą.
  Aptarkite galimas partijų datas su jaunikliais ir jaunikliais.Pasirinkite tą, kuris veikia daugumai žmonių. Nesistenkite prieš vestuves, ar nuotaka ateis po tavęs ir ji nebus graži. Geriausia yra kelias savaites iki mėnesio.

Creative Bachelor Party Idėjos

  Atlikite kai kuriuos preliminarius tyrimus, kad galėtumėte sukurti biudžetą.Ar lėktuvų ir viešbučių apgyvendinimas bus prieinamas savaitgaliui, kurį jūsų grupė planuoja skristi? Jei susitiksite vakarienei savo vietovėje esančiame prabangiame kepsnių restorane, tai yra brangus maistas visiems? Kiek kainuoja beisbolo bilietai?
  Grįžkite prie vaikinų su biudžetu. Jei visi yra laive, užsisakykite jį; jei ne, persvarstykite savo planus. Nepamirškite aptarti, kuris iš jaunikio išlaidų bus paimtas grupėje.
  Siųsti kvietimus el. Paštu. Padarykite tai maždaug aštuonias savaites iki tikslo bakalauro šalies ir įtraukite skrydžio bei viešbučio informaciją ir datas. Jei „bash“ yra vietinis, paštas kviečiamas prieš dvi savaites prieš vestuves ir nurodykite datą, laiką ir restorano ar baro pavadinimą ir adresą.
  Užsisakykite visus skrydžius. Įsitikinkite, kad kiti apreiškėjai užsisakė savo. Tas pats su viešbučiu. Išsiaiškinkite visus kitus transportavimo poreikius, pvz., Automobilių nuomą ar transportavimą.
  Atlikite restorano užsakymus. Tai ypač svarbu, jei norite pasiekti populiarius restoranus.

Vestuvių Biudžeto Dos ir Don'ts

Groomsmeno pareigos:

  Pateikite nuomones apie būsimas bakalauro partijos datas, planus ir biudžetą.
  Atlikite bet kokias išlygas (oro, viešbučių, automobilių).
  Būkite pasiruošę pasilinksminti, bet nieko, kas jums teks įkalinti.
  Mokėkite savo sąskaitą.
  Stebėkite jaunikį - jis turėtų būti labai įdomus, be to, jis taip pat turėtų kalėjimo laiką.
Awesome Groomsmen dovanos