Žiūrėkite naujas nuotraukas iš „Audrina Patridge“ vestuvių!


Fotografija: Corey Bohan per Instagram

Kalnai žvaigždė Audrina Patridge vedė savo ilgą draugą Corey Bohan praėjusį savaitgalį. E! žinios sumušė istoriją su keliais nuotakos ir jaunikio vaizdais ir jų vestuvėmis, tačiau „Patridge“ iš savo didelės dienos pasidalino dar daugiau nuotraukų.

Lapkričio 5 d. Pora susituokė Havajuose prie nuostabaus botanikos sodo su vaizdu į vandenyną prieš 130 artimų draugų ir šeimos. Patridge pasidalino nuotrauka apie save ir Bohaną, kuris datuojamas aštuonerius metus.

 

Tai oficialus! Mes sujungėme mazgą lapkričio 5 d. Su šeima ir draugais :) p. Ir ponia Bohan

Nuotrauka paskelbta Audrina Patridge (@audrinapatridge)

Patridge užrašė nuotrauką: „Tai oficialus! Mes sujungėme mazgą lapkričio 5 d. Su šeima ir draugais :) p. Ir ponia Bohan. “Patridge's berankovių nėrinių mermaid vestuvių suknelė turėjo atvirą nugarą ir stulbinantį ilgą traukinį su gėlėmis. Bohanas dėvėjo baltą suknelę, juodas petnešos ir khakis.

Įžymybės vestuvių vietos, kurias galite susituokti, per daug

 

Aš įdėsiu daugiau nuotraukų savo dienoraštyje:)! (Nenoriu imtis savo informacijos), bet čia yra paskutinis vienas iš mano seserų ir aš

Nuotrauka paskelbta Audrina Patridge (@audrinapatridge)

Nuotakų vakarėliuose dalyvavo dvi „Patridge“ seserys ir sesuo. Patridge nuėjo su populiariomis tendencijomis susimaišiusių bridesmaids suknelių, nes jos vestuvės vakarėliu dėvėjo skirtingus suknelių stilius, bet visi buvo įstrigę raudonos spalvos tema. Taip pat atrodo, kad tai yra raudonos spalvos ir uogų spalvų paletės dalis.

 

Visada šypsosi ir giggling .... gyvenimas nebūtų toks pat be Kirros.

Nuotrauka paskelbta Audrina Patridge (@audrinapatridge)

Nuotaka taip pat pasidalino savo ir jos dukters Kirra įvaizdžiu. Birželio mėn. Pora pasveikino Kirra Max. Patridge pavadino nuotrauką: „Visada šypsosi ir giggling…. Be Kirros gyvenimas nebūtų tas pats. “

Celebrity Bridesmaids, kurie pasitraukė iš savo geriausių dienų Big Day

 

Havajai naktys

Nuotrauka paskelbta Audrina Patridge (@audrinapatridge)

Patridge davė didelį smoochą savo vaikui šiame paveikslėlyje, pavadintą „Havajai naktys“.

 

Du iš gražiausių žmonių susituokė vienoje iš gražiausių salų žemėje ir turėjo gražiausias vestuves, kurias mačiau, tai yra knygoms! Sveikiname, palaiminimai ir visa meilė jums ir jūsų naujai šeimai @audrinapatridge ir @ bowie82 !!

Nuotrauka paskelbta SALON OWNER / CELEBRITY HAIR (@brianacisneros)

Atrodo, kad tai buvo puiki diena šeimai. Sveikiname p. Ir ponia Bohan!

27 Santuokos paslaptys iš vedybų