Viskas, ką jums reikia žinoti apie tai, kaip pakviesti draugą savo vedyboms


Fotografija: Ryan Ray

Jei norite, kad šeimos narys ar draugas atliktų jūsų santuokos ceremoniją, o ne paprašytų tradicinio dvasininkų nario, teisėjo ar taikos teisėjo, jūs nesate vienas. Vis daugiau vestuvių vykdo kažkas, kas yra šalia nuotakos ir jaunikio, kuris buvo pakeistas tik proga. Nors daugeliu atvejų tai yra paprasta, kad būtų pakeista, yra keletas svarbių klausimų, į kuriuos reikia atsakyti prieš tęsiant. Prieš paliesdami draugą, kad galėtumėte savo vestuves, įsitikinkite, kad suprantate viską, ką reikia žinoti.

Daiktai, kuriuos norėjo žinoti jūsų pareigūnas

Kas būtų geras pareigūnas?

Geriausias žmogus būtų bent 18 metų amžiaus žmogus, gerai pažįsta jus ir jūsų jaunikį, ir gali patogiai kalbėti apie savo santykius ir ateitį. Pasirinkti šeimos narį ar draugą, kuris gali pristatyti nuoširdžią kalbą ir paliesti minią, o ne komiksą, kuris saugo visus dygsnius, bet nemano, kad verta prisiminti.

Kaip mano draugas yra pakeistas?

Eikite į internetą ir tyrinėkite, kokios rūšies tarnyba jus domina - daugelis jų yra nesusiję ir religijų, o kiti yra religiniai. Kai kurios grupės, kaip ir Amerikos stipendijų bažnyčia, paprašo pareiškėjų pasirašyti įsitikinimus ir etikos kodeksą prieš juos įšventinant. Kai kurios organizacijos tiesiog užpildo formą, o kitos reikalauja mokymų, kaip vesti vestuvių ceremoniją.

Ar visos valstybės pripažįsta, kad internetinis ministras yra teisiškai įgaliotas atlikti vestuves?

Įstatymai skiriasi priklausomai nuo valstybės. Nors dauguma valstybių pripažįsta žmogų, kuris buvo įteisintas nustatytose grupėse, tokiose kaip Visuotinio gyvenimo bažnyčia, kiti negali. Pasitarkite su savo miesto ar apskrities viršininko biuru dėl reikalavimų mieste, kuriame kreipiatės dėl licencijos.

Ar jis gali pasirašyti santuokos licenciją?

Taip. Sutuoktinių licenciją gali pasirašyti ordinuotas internetinis pareigūnas, kuris gali teisėtai vykdyti santuokos ceremoniją. Prieš pradėdamas eiti pareigas, jis turėtų peržiūrėti licenciją ir įsitikinti, kad viskas yra teisinga. Užbaigus licenciją, ji turėtų būti siunčiama santuokos licencijos biurui arba kitam vyriausybės emitentui.

Kiek jie ima mokestį?

Paprastai ordinacija yra nemokama, nors jei norite aukštos kokybės atspausdintos licencijos ar vizitinės kortelės, rodančios, kad esate įšventintas, kai kurios ministerijos ima nedidelį mokestį.

Kiek laiko galioja licencija?

Kai kurioms grupėms deputuotas žmogus yra įšventintas į gyvenimą; su kitais, tai tam tikrą laiką. Patikrinkite politiką su bet kuria svarstoma organizacija.

Ar mano draugas turi teisę į ceremoniją?

Ne tikrai, nors jūs nenorite, kad jis ar ji nepatektų į tarnybą. Aptarkite vestuvių tekstą - bet kokius skaitymus, dainas, eilėraščius ar maldas. Daugeliu atvejų vienintelis draugo darbas yra atlikti ceremoniją, bet jei jūsų norime padėti jums įveikti tarnybą, apsvarstykite jo nuomones. Vykdykite ceremoniją kartu prieš repeticiją, atidžiai atkreipdami dėmesį į proceso eiliškumą ir tempą, kur kiekvienas dalyvis turėtų stovėti. Kadangi tai yra jūsų draugo pirmas kartas, kai jis yra pareigūnas, jis turi išmokti visus mažus dalykus, kuriuos šis darbas reiškia!