Ashley Greene dalyvauja! Jūs turite * peržiūrėti * apsvaiginimo pasiūlymą

Mes mylime dalyvavimo sezoną ir taip Saulėlydis žvaigždė Ashley Greene! Aktorė gavo įspūdingiausią pasiūlymą iš ilgalaikio draugo Paulo Khoury atostogų metu ir vakar nuvyko į Instagram pasidalinti naujomis su savo pasekėjais. Įspėjimas: šis vaizdo įrašas suteiks jums visus jausmus.

 

Tai pats gražiausias momentas, kurį galėjau kada nors tikėtis. Jūs sėkmingai padarėte mane laimingiausia, laimingiausia moteris. Aš negaliu laukti, kol parodysiu savo nepakeičiamą neišmatuojamą meilę likusiam mūsų gyvenimui. #engaged # #loveofmylife #futurehusband

Vaizdo įrašą pateikė Ashley Greene (@ashleygreene)

Per saldžią vaizdo įrašą sužinojome, kad pora įsitraukė į gruodžio 19 d., Ir nusprendė pasidalinti naujienas apie jų sąlygas. Mes turime suteikti Khoury kai kuriuos rimtus kreditus: pasiūlymas „Bridal Veil Falls“ Naujojoje Zelandijoje yra tokia tinkama vieta, kur pop! Ir Greene buvo visiškai įsiutęs, kaip sakė ji: „Tai labai stebuklinga kūdikė!“. kaip ji sakė taip!

Žvilgsnis atgal į 2016 m. Geriausias įžymybių vestuvių akimirkas

Greene pavadino Instagram: „Tai pats gražiausias momentas, kurį galėjau kada nors tikėtis. Jūs sėkmingai mane padarėte laimingiausia, laimingiausia moterimi. Aš negaliu laukti, kol parodysiu savo nepakeičiamą neišmatuojamą meilę likusiam mūsų gyvenimui . #engaged #loveofmylife #futurehusband. "

 

Aš taip pasisekė ir taip džiaugiuosi, kad visą savo gyvenimą praleisiu su savo geriausiu draugu, bet žiedas taip pat nepažeistas. Tai gražiausias dalykas, kurį aš kada nors mačiau

Nuotrauka įkėlė Ashley Greene (@ashleygreene)

Aktorė taip pat pasirūpino pasidalinti žiedu, suteikdama mums įspūdį apie savo nuostabų ovalo žvilgsnį. „Aš taip laimingas ir taip džiaugiuosi, kad visą savo gyvenimą praleisiu su savo geriausiu draugu, bet žiedas taip pat nepažeistas. Tai gražiausias dalykas, kurį aš kada nors mačiau“, - rašė Greene. Sutinku!

 

Tai yra moteris, su kuria praleisiu visą savo gyvenimą.

Nuotrauka įkėlė Paul Khoury (@paulkhoury)

„Houry“, Australijos televizijos asmenybė, nuo 2013 m. Žiūri į „Greene“. Jis taip pat dalinosi pasiūlymo vaizdo įrašu ant jo Instagram su antrašte: „Pažadu, kad liko šypsena ant veido. Aš net nežinau, kas įmanoma. Aš tave myliu daugiau nei bet kas ir džiaugiuosi, kad šį žingsnį gyvenime su jumis susisieksite! #Foreverlove #myfuturewife #ShesGonnaBeAKhoury. " Sveikiname, jūs du!

Mūsų 20 mėgstamiausių metų vestuvių nuotraukų apie Instagram