Ariana Grande ir Pete Davidson pasiėmė savo pirmąjį vestuvių partijos narį


Fotografija: Nicholas Hunt / Getty Images MTV

Muzika buvo paskutinės nakties MTV vaizdo muzikos apdovanojimų dėmesio centre, tačiau įžymybių poros negalėjo padėti, bet pavogė šiek tiek dėmesio renginio metu. Vienas iš tų garsiausių dvynių buvo Ariana Grande ir Pete Davidson, kurie vakare naudojo savo raudonojo kilimo debiutą kaip sužadėtinius.

The Saldiklis dainininkė ir Šeštadienio vakaras gyvai žvaigždė pranešė apie savo dalyvavimą tik praėjusį mėnesį, todėl jų artėjančios vestuvės buvo didelė nakties tema. „Bride-to-be“ brolis Frankie Grande turėjo daug ką pasakyti šiuo klausimu - konkrečiai apie jo artėjantį vaidmenį vestuvių vakarėlyje. „Aš tiesiog taip džiaugiuosi, kad mes turime šią nuostabią šventę, ir aš, žinoma, būsiu jos dalis“, - jis atskleidė, kad Pramogos Šiandien. "Aš tikrai esu vestuvės vakarėlyje."

SUSIJUSI: Pete Davidson pasiūlė Ariana Grande tą dieną, kai jie susitiko

Atskirame interviu su Savaitės savaitė, jis pasidalino savo mintimis apie savo ateities brolį. „Jis yra super chillas, ir jis dievina ją“ Didysis brolis alu paaiškino. „Jis yra ramus. Jie yra yinas ir yangas tokiu būdu, kur jie taip gražiai susilieja į šią labai panašią, ramią sferą“, - tęsė jis. Jis taip pat atskleidė, kad duetas yra pirminiame vestuvių planavimo etape, kurį jie sukūrė sudarydami „regėjimo lentas, kaip tikras paprastas dalykas“.

Frankie Grande nebuvo vienintelis, kuris pora santykius užėmė ir centravo. Davidsonas ypatingu būdu pagerbė savo netrukus gyvenančią žmoną: jis dėvėjo apyrankę, turinčią ateities inicialus „AGD“, kurią jis sušvelnindamas, kartu su savo būsima žmona prieš apdovanojimą. (Pagal neseniai atliktą interviu su Beats 1, ji tikriausiai ketina naudoti abu pavardes.) Grande pagarba Davidsonui atėjo vėliau vakare. Ji laimėjo „Best Pop“ apdovanojimą ir savo kalboje pagerbė savo būsimą vyrą, sakydama: „Pete Davidson, ačiū už esamą“.