Ar svečiai turėtų duoti dovanų į „Vow Renewal“?


Fotografija: Delbarr Moradi Photography

Šiuo metu įžadų atnaujinimai yra karšti, visi iš Beyoncé ir Jay-Z į Alecą ir Hilaria Baldwin. Nėra sunku suprasti, kodėl poros - Holivude ar ne - mėgsta idėją: Įžadų atnaujinimas - tai ilgalaikio santykio, kurį du žmonės gavo, šventė. Taigi, ar tai reiškia, kad proga garantuoja dovaną? Jei esate pakviesti į poros pažadą ir nesate tikri, ar jums reikia atnešti dovanų, skaitykite toliau.

Susijusios temos: Vestuvių dovanos Nėra pora nori gauti

Nenumatoma, kad duosite dovaną.

Įžadų atnaujinimas yra kitoks nei vestuvės. Nors vis daugiau įsitraukusių porų gyvena kartu jau įrengtoje erdvėje, istoriškai vestuvių svečiai juos nusipirko - daugelis iš jų - namų apyvokos daiktai - tarsi padėti jaunavedžiams kartu įkurti naują namą. Vyras ir žmona, vedę net kelerius metus, jau sukūrė savo namus ir jiems nereikia nieko, o tai reiškia, kad pažadų atnaujinimo dovanos nėra būtinos ar tikėtinos. Kai kurios poros netgi nesiunčia dovanų darbotvarkę, spausdindamos „ne dovanas, prašome“.

Bet jei jūs norite kažką duoti jiems…

Kodėl gi ne sujungti savo pinigus su kitais pakviestais asmenimis ir nusipirkti pora kažką panašaus į savaitgalį romantiškame namelyje ar SPA dieną? Kadangi jie greičiausiai turi pakankamai virtuvės reikmenų ir porceliano namuose, venkite dovanų pora su buitiniais daiktais.Jei nenorite eiti į grupinę dovaną, gaukite jiems gerą butelio vyną, dovanų kortelę į gražų miesto restoraną ar jo ir jos pedikiūras. Kaip ir vestuvių dovanoms, jūs turėtumėte siųsti savo namus, nesvarbu, ką tu davei, o ne į atnaujinimo ceremoniją.

Jei nė viena pasirinktis nėra teisinga, padovanokite labdaros dovaną jų vardu.

Prisidėti prie labdaros - politinės, sveikatos, švietimo - yra gražus gestas, kurį tikrai įvertins pora ir tuo pačiu metu taps geresne vieta pasauliui.