Ar tikrai yra daug daugiau prieinamų, kad gimtadienio metu susituoktų?


Fotografija: Plunksnos ir virvės

Kai pradėsite planuoti savo vestuves, galite pastebėti, kad kai kurios vietos ir pardavėjai siūlo specialias kainas ne šeštadienio vestuvėms. Nesvarbu, ar jie reklamuoja ketvirtadienius, penktadienius, ar sekmadienius, kaip jų labiau prieinamas vestuvių dienas, tikriausiai įdomu, ar yra sugavimo. Nors šios datos dažnai reklamuojamos mažesnėmis kainomis, nes vietose jų sunkiau parduoti, bendras išlaidų taupymas gali būti ne toks paprastas, kaip tikitės. Žiūrėkite, ką galite išsaugoti ar ne, gavus sekmadienio vestuves.

Susiję: sekmadienio vestuvių etiketas

Savaitės diena ne visada svarbu.

Yra keletas išlaidų, kurios bus tokios pačios, kad ir kokia savaitės diena būtų jūsų vestuvės. Jūsų suknelė, plaukai ir makiažas, pervežimas į vestuves, gėlės, nuomos mokesčiai, DJ / pramogos ir oficialios paslaugos, tikėtina, bus tos pačios kainos (ar labai artimos), nepriklausomai nuo pasirinktos dienos. Nors galbūt galėsite derėtis dėl kelių šimtų dolerių iš čia arba ten, kai švenčiate sekmadienio vestuves, tai greičiausiai nepadarys didžiulio žvilgsnio į bendrą jūsų biudžetą su šiais pardavėjais.

Ar vietos sutaupymas yra realus?

Jūsų vieta greičiausiai nurodys mažesnę mažiausią maistą ir gėrimus savo sekmadienio vestuvėms. Tačiau tai nebūtinai pakeičia tikrąją meniu kainą. Vienintelis būdas, kuriuo galų gale iš tikrųjų sutaupysite, yra tai, kad jūsų svetainės nuomos mokestis sumažinamas arba netaikomas sekmadienio vestuvėms, arba jei minimalus skirtumas yra didelis.

Ką apie fotografiją, vaizdo įrašus ir planavimo mokesčius?

Šie pardavėjai skirsis savo požiūriais į sekmadienines vestuves. Didžioji dalis savaitės dienos nedaug skiriasi, nes šie pardavėjai savaitgalį dažnai užima tik vieną vestuvę. Jiems tai tikrai nesiskiria, ar tai šeštadienis, ar sekmadienis. Tačiau kai kurie fotografai, vaizdo įrašų autoriai ir planuotojai gali pasiūlyti nedidelę nuolaidą, jei tai yra ne sezono vestuvės arba lėtesnis mėnesis, arba jei tai yra antrasis savaitgalio šventė.

Ar skirtingi pristatymo mokesčiai?

Taip, ir tai yra svarbus dalykas, kurį reikia apsvarstyti. Kai kurios nuomos kompanijos sekmadieniais nedarys pristatymų ar paėmimų, o tai gali būti reali problema su jūsų vieta, jei jie negalės laikyti jūsų daiktų. Be to, kai kurie floristai ir pyragaičiai gali imti papildomą mokestį už sekmadienio pristatymą. Nors pristatymo mokesčiai neatrodo, kad jie būtų didelis dalykas, jie greitai prisideda, jei atnešite palapinę, užuolaidas, specialius baldus ir kitus didelius dekorus.