Ar Ariana Grande dalyvauja Pete Davidson?

 

paslapčių kamera buvo atidaryta ...

Pete Davidson (@petedavidson) bendrinamas pranešimas

Ariana Grande yra sužadėtinis! Bent jau pagal kai kuriuos šaltinius. Keli prekybos taškai gavo patvirtinimą, kad dainininkas yra susijęs SNL žvaigždė Pete Davidson. Jei gandai yra teisingi, naujienos ateina kaip didelė staigmena, atsižvelgiant į trumpą jų santykį.

„Jie puikiai tinka“, - sakė viešai neatskleista informacija Savaitės savaitė, paaiškindamas, kad jie „nuolat vienas kitą juokiasi“. „Jų draugai yra labai susijaudinę ir palaikantys“, - išėjo šaltinis, pridėdamas, kad „jų mama susitiko“. A Žmonės šaltinis patvirtino ir naujienas. „Tai neseniai įsitraukimas. Jie tik du žmonės, kurie greitai rado meilę ir visą laiką pasidžiaugė vienas kitą“, - paaiškino viešai neatskleista informacija. Pasak šaltinio, „tai nieko, ką jie slepia“, nors mes dar negirdėjome iš pačios poros.

SUSIJUSIOS: Taraji P. Henson dalyvauja Kelvin Hayden

Kitas Savaitės savaitė šaltinis pasidalino, kad pora parodė naujienas aktoriaus Roberto Pattinsono gimtadienio vakarėlyje. Pora pirmą kartą išvyko viešai su savo santykiais gegužės mėn. (Davidsonas patvirtino gandas su pirmiau minėta Instagram), o tai reiškia, kad jų dalyvavimas prasidėjo tik po kelių savaičių.

Matyt, pora netrukus netrukus planuoja susieti mazgą. Pirmas Savaitės savaitė viešai neatskleista, kad jie „neskuba susituokti“. Trečias Savaitės savaitė šaltinis pakartojo tą tašką, teigdamas, kad jie „laukia labai ilgo dalyvavimo kartu“.

i love u sm ok bye - Ariana Grande (@ArianaGrande) 2018 m. birželio 11 d

Nors pora nepateikė nieko galutinio apie dalyvavimą socialinėje žiniasklaidoje, „Grande“ tiesiog paskelbė slaptą pranešimą „Twitter“: „i love u ... sm ... ok bye“. Ar ji nurodo Davidsoną ir jo tariamą pasiūlymą? Nepriklausomai nuo to, ji neabejoja gandu!