9 klausimai Kiekvienas užduos jūsų užduotį


Fotografija: Katie Mitchell Photography

Jūs žinote, kaip visi paklausė, kada jis ketina siūlyti, o dabar kiekvienas nori tiksliai žinoti, kaip jis pasiūlė, ir visas kitas detales, susijusias su vestuvių planavimu. Pradėkite sėti! Tyrimų sprogimas gali būti šiek tiek milžiniškas, todėl sukuriame šiek tiek apgaulingą lapą, kuriame pateikiami kai kurie dažniausiai pasitaikantys klausimai, su kuriais susiduriate per visą užduoties laikotarpį. Štai keletas būdų, kaip tvarkyti „busybodies“.

Leiskite man pamatyti tą žiedą?

Žiedai žėria ir yra prasminga, kad dauguma žmonių nori, kad šis perlas būtų arti. Dabar atėjo laikas pažaboti šį nagų kramtymo įpročius ir galbūt gauti manikiūrą. Kai kurie nesėkmingi gerbėjai gali paklausti: „Kiek karatų yra?“ Negalima jaustis, kad turėtumėte atsakyti, tik patraukti pečius ir keisti temą.

Kaip jis pasiūlė?

Sudarykite dvi istorijos versijas: vieną, kuri apima visas artimų draugų ir šeimos detales ir trumpą pažįstamų santrauką. Tokiu būdu, kai dar vienas darbuotojas klausia, ar jis iš tikrųjų nusileido ant vienos kelio, jūs negalėsite bėgti.

Kada yra didelė diena?

Net ir tie, kurie yra susituokę, ir žinome, kad dienos rinkimas yra sudėtingi, negali padėti, bet paklausti, ar pasirinkote datą iškart po pasiūlymo. (Mes visi tik taip džiaugiamės už jus!) Kaip ketinate išsiaiškinti, datos pasirinkimas labai priklauso nuo vietos pasirinkimo ir tam tikro darbo. Laikykite savo atsakymą saldus ir trumpą, nurodydami norimą sezoną.

Ar pasirinkote savo spalvas / suknelę / gėles?

Jei jūs neprisidėjote prie svajonių vestuvių lentos, yra tikimybė, kad jūsų ankstyvoji vestuvių vizija yra visur. Be to, jūs sužinosite, kad ne kiekviena idėja patenka į jūsų biudžetą ar vestuvių sezoną. Aptariant visas vestuves gali būti didžiulis, todėl sutelkkite dėmesį į dabartinį projektą.

Ar tu turėsi vaiko iš karto, ar laukti?

Dėl kokių nors priežasčių, arti jūsų artimi žmonės, ypač vyresnio amžiaus šeimos nariai, mano, kad tai visiškai normalu, jei norite pasidžiaugti savo būsimais reprodukciniais planais. Viliojanti, nes tai gali būti akių ritinėjimas arba išeiti į tam tikrą neaiškų paaiškinimą, supraskite, kad asmuo, klausiantis klausimo, yra gerai, net jei ji yra nekantrus. Grįžkite į klausimą ir paklauskite, kada ji turėjo vaikų.

Ar keičiate savo vardą?

Atsižvelgiant į savo vyro pavardę nebėra de rigueur - tai reiškia, kad neturėtumėte pagrįsti, jei nuspręsite išlaikyti savo mergautinę pavardę. Paprastas, „taip“ arba „ne“ gauna teisę į tašką.

Kas jus kviečia?

Tai, ką žmogus iš tikrųjų nori žinoti, yra A), ar jis kviečiamas, ir B) ar jis žinos ką nors kitą. Jei jis yra neabejotinai pakviestas, pasakykite, kad dirbate taupymo datomis, bet jei esate šiek tiek selektyvesnis, gerai sakyti, kad laikote jį mažą (užuomina!). Kiekvienas, kuris yra pakankamai lipnus, norėdamas paklausti, ar ex-boyfriend ar ex-girlfriend yra svečių sąraše, nusipelno išvaizdos antakių.

Kur yra medaus mėnesį?

Ne visi laikosi medaus mėnesio tiesiai nuo šikšnosparnio, ir jei taip yra, pasakykite, kad jūs suplanuosite ją po to, kai baigsis vestuvės. Priešingu atveju, eikite į priekį ir supraskite galimas vietas. Gali būti naudingų patarimų, pavyzdžiui, kai išvengsite Karibų jūros salos dėl lietaus sezono.

Ar turite vakarėlį?

Nesvarbu, ar jūs turite crazy bachelorette savaitgalį, ar dar daugiau nebrangių atostogų su keliais artimaisiais draugais, nereikia eiti į visas detales. Juk ne tas, kuris jį planuoja. Jei manote, kad draugas bando patekti į veiksmą, bet jūs neplanuojate ją pakviesti, žaisti kvailą ir pasakyti, kad su visais vestuvių planavimo chaosais šalis yra TBD.