Anna Kendrick & James Corden „Love Song Medley“ iš esmės yra vienas nuostabus vestuvių grojaraštis


Mes mylime gerą Karpo Karaoką, bet iš tikrųjų nieko neįveikia įdomių gyvų pasirodymų, ypač kai tai susiję su dviem linksmais muzikiniais teatrais. Vėlyva vėlyva paroda pakvietė priimančiąją Jamesą Cordeną Pitch Perfect žvaigždė Anna Kendrick į parodą prisijungs prie jo dainuodama neįtikėtiną meilės dainą ir duetą rimtai jį nužudė.

Geriausios įžymybės pirmieji šokių dainos

Tiek komiksas, tiek aktorė yra kilę iš muzikinio teatro fono ir netgi vaidino Į mišką kartu 2014 m .: Corden kaip Baker ir Kendrick kaip Pelenė.

Geriausios visų laikų meilės dainos

„Corden“ ir „Kendrick“ per mus per visus santykių etapus su linksmai laikais dainomis ir neįtikėtinais šokių judesiais, įskaitant robotą. „Kendrick“ atveria medalius, pasiruošusius pirmąsias dainas, „aš sakau mažai maldą“. Jie turi savo pirmąją datą bare - „Lady in Red“ - tada į klubą - „Can't Feel My Face“ - ir Boyz II vyrų „aš mėgstu tave“ - tai garso takelis į miegamojo sceną ( Corden netgi atsiima savo diržo vidurinę dainą)!

Vestuvių dainos, kurių niekas negali atsispirti šokiams

Pora greitai juda, dainuodama Bruno Marso „Marry You“, tada Kendrick ir Corden įsilaužė į „Don't Go Breaking My Heart“ po medaus mėnesio. Deja, santykiai užtrunka blogiau, nes Kendrikas, apkaltindamas Corden'o veidą, apkaltino liemenėlę, kuriai jis dainuoja Shaggy'ą „Tai nebuvo man“. Ji griebia ledų kubilą ir iškilmingai žiūri kaip duetas „Adele“ „Kažkas kaip tu.“. Bet viskas vėl pradeda ieškoti, kai jie dainuoja Cher'ą „Believe“ ir galiausiai baigia „Aš visada myliu tave“. Manome, kad mes tiesiog radome naują „go-to party“ grojaraštį.