Anna Faris tik oficialiai vestuvių

 

Pažvelkite, kas atėjo aplankyti mane Vankuveryje! @unvalifikuotas yra kelyje! @simsarna @amy_and_stausi

„Anna Faris“ (@annafaris) bendrinamas įrašas

Kaip ir mes, žvaigždės dalyvauja ir atlieka vaidmenis vestuvėse. Mes matėme mūsų sąžiningą dalį žinomų svečių ir vestuvių vakarėlių, garsenybių vestuvių dainininkų ir netgi įžymybių. Anna Faris tik prisijungė prie paskutinės kategorijos gretų, po ceremonijos vedęs savo draugą ir žmoną.

Neseniai komedijos vykdomasis gamintojas ir jo bendrininkas Anna Faris yra nekvalifikuota podcast, Sim Sarna, susietas mazgas. Jo šalto oro šventė vyko Thomas George Estates vyno gamykloje Kalifornijoje, o Faris stovėjo poroje, nes jie pasikeitė įžadus lauke. Aktorė paskelbė naujienas apie Instagram, dalindamasi nuotraukomis iš renginio.

SELENA GOMEZ TOOK JOS DIDŽIOSIOS PAREIGOS Į VISĄ NAUJĄ LYGĮ

 

Sveikiname Sim & Amy !!!!! @simsarna @amy_and_stausi

„Anna Faris“ (@annafaris) bendrinamas įrašas

„Faris“, apsirengęs sezonui, tarnauja, apgaubia rožinės spalvos suknelę, kreminės spalvos kailį ir kaštonų spalvos Uggo batus.

Nuotaka, Amy, pasidalijo savo dėkingumu už ypatingą „Instagram“ svečią. Ji paskelbė „Faris“ fotografiją, kuri ją apgaubė, ir iškvietė ją „brangiu pareigūnu“. Vestuvės taip pat ėmėsi socialinės žiniasklaidos, kad švęstų, dalindamasi tomis pačiomis nuotraukomis, kurias dalijasi „Faris“. Jis pavadino progą „tobula diena“, bent jau iš dalies dėl žvaigždės pagalbos.

 

Dar vieną nuotrauką iš vakar (dabar) iš manęs su savo brangiuoju oficialiu @annafariu. Jei tik aš galėtų @ ggilly21 ir @ sarahirene28 padaryti mano plaukai ir makiažas kiekvieną dieną.

Amy (@amy_and_stausi) bendrinamas pranešimas

Prieš vestuves „Faris“ leis gerbti savo artėjančius vaidmenis kitam Instagram postui. Tada ji „suprojektavo mielą animaciją, skirtą pavaizduoti jos pareigas. Animacija buvo skirta Nekvalifikuotas epizodas, kuris parodė Padėkos savaitę.

 

Laimingos Padėkos dienos!!! Patikrinkite šią naują animaciją iš šios savaitės epizodo. Klausykitės viso epizodo spustelėję nuorodą @ unqualified's bio!

„Anna Faris“ (@annafaris) bendrinamas įrašas