„Amal Clooney“ padeda „Meghan Markle Feel“ namuose Londone


Fotografija: Chris Jackson / Getty Images

Nenuostabu, kad George ir Amal Clooney buvo pakviesti į kiekvieną Prince Harry ir Meghan Markle vestuvių dalį - nuotakos ir žmogaus teisių advokatas tapo greitu draugu. Pagal a Žmonės šaltinis, Amal (vienas iš Londono gyventojų!) paėmė save, kad padėtų Sussex kunigaikštystei aklimatizuoti gyvenimą per tvenkinį.

„Meghanas ir Amalas yra žinoję vieni kitus apie daugelį interesų“, - paaiškino viešai neatskleista informacija. „Amalas padėjo Meghanui įsikurti Londono gyvenime. Tai buvo labai natūrali draugystė nuo pirmos dienos“. Pora buvo pranešta įvesta abipusio draugo ir tapo artimesnė po to, kai Meghan'o aukšto lygio judėjimas.

Susiję: „Royal Wedding 2018“: Įžymūs svečiai

Jos karališkoji vestuvė buvo didesnė už savo garbingą filantropiją ir įžymybių statusą - ji turėjo tikrą gyvenimą su nuotaka! Rytinei ceremonijai dviejų motinų motina išėjo į geltoną Stella McCartney suknelę ir susižavėjo, ir pranešė, kad dalyvavo tiek pietuose (vyko karalienės!), Tiek vakaro priėmime Frogmore namuose. Tai gandai, kad jos vyras visą vakarą veikė kaip laikinasis barmenas, reguliariai išleidęs tekilą.

„Amal“ ir „George“ įkūrė rezidenciją Londone netrukus po to, kai jie pasveikino savo dvynius 2017 m. Birželio mėn. „Clooneys“ tariamai atsitraukia į savo Como ežero turtą (kur pora pirmą kartą susitiko!) Italijoje ir planuoja ten likti daugumos vasaros.