Įperkamos meniu apsikeitimo sandoriai, kurie nesijaučia kaip kompromisas


Fotografija: Brandon Lata Photography

Tai ne paslaptis, kad didžiausias biudžeto punktas beveik kiekvienai vestuvei yra maitinimo sąskaita. Kaina kainuojančioms poroms nuo $ 50 iki $ 350 vienam svečiui, planuojant vestuvių meniu, kuris yra skanus ir įperkamas, gali jaustis kaip didelis iššūkis. Čia mes atliekame jums paprastus meniu pakeitimus, kurie nekenkia kokybei. Be to, mes suteikiame jums keletą patarimų apie vidinį vestuvių planavimą, kad galėtumėte sumažinti ir kitus būdus.

Ekspertų patarimai renkantis minios malonaus vestuvių meniu

Lengvai apsikeitimo sandoriai.

Galimi nebrangūs apsikeitimo sandoriai, kuriuos galite padaryti savo vestuvių meniu, nesijaudindami, kad jūs netenkate kokybės. Pavyzdžiui, jūros gėrybės, pavyzdžiui, omaras ir krevetės, yra brangios, o tam tikri žuvų gabalai gali būti labiau prieinamos. Pastos, lasagna ir grūdų salotos yra prieinami pirmieji kursai, kurie suteikia pakankamą maitinimą, kurį galima susieti tik su vienu pagrindiniu. Vištiena ir ėriena yra labiau prieinamos nei aukščiausios kokybės kepsnių gabalai, o vegetariški variantai visada yra pigiausi.

Sumažinkite kursų skaičių.

Daugelis porų linkusios eiti per užsakymą ir pasirinkti tris ar keturis kursus savo vestuvių vakarienei. Kiekvienas, kuris yra pilnas pilvo, žino, kad ne visai būtina suteikti svečiams tiek daug maisto. Du kursai gali būti lygiai tokie pat sotūs ir suteikti daugiau laiko šokių aikštelėje.

Pašalinkite priedus.

Daiktai, pavyzdžiui, padėklas perkeliami austrių, kepalų, kaviarų, foie gras, sūrio lentų ir ekstravagantiškų vėlyvų naktinių užkandžių, turėtų būti pirmiausia ant pjaustymo bloko. Visi šie patiekalai yra gražūs, tačiau jie greitai auga. Jūs galite greičiausiai išsisukti nuo trijų ar keturių praėjusių valandų, kai patiekite kokteilių valandą, jei rengiatės vakarienę, o šiais laikais pasirenkate vegetariškus variantus - tai paprastas būdas mažai sumažinti išlaidas. Patogūs maisto produktai, pvz., Quesadillas, picos ir kepta sūris, puikiai tinka užkandžiams, kurie yra pigesni už jų krabų kroketų ar ožkų slankiklį. Be to, svečiai mėgsta gerą komforto maistą netikėtai oficialaus renginio pabaigoje.

Sumažinkite desertus.

Nors tai yra puiki galimybė turėti bent vieną desertą vestuvėse - dažniausiai tortas - daugelis porų gauna desertų švediško stalo tendenciją. Daugelis šių desertų į naktį patenka į atliekas, nes dauguma svečių mėgsta užsigerti užkandžiais, kai jie planuoja gerti ir šokti visą naktį. „Nix“ desertų patiekalų patiekalas ir tai nebus praleista.

Supraskite, kad bufetai nebūtinai yra pigesni.

Yra paplitusi klaidinga nuomonė, kad švediško stalo (ar stoties) vestuvės yra pigesnės nei sėdėjimo renginiai. Jei galvojate apie tai, tačiau yra daug daugiau maisto paruošimo ir atliekų, kurios suteikia pakankamai kiekvieno patiekalo, kad svečiai galėtų grįžti į daugelį patiekalų. Tai dažnai yra pigiau būti tiksliu su porcijomis, kurias patiekia virtuvės preparatai, pasirinkdami sėdėjimo maistą. Šeimos stiliaus paslauga taip pat patenka į panašią problemą, todėl geriausia nukreipti nuo to.

Žinokite, kada kreiptis dėl patarimo.

Jei abejojate, kreipkitės pagalbos į savo maitinimo įstaigą. Jie yra profesionalai, kurie visą dieną pjauna ir kainuoja maisto biudžetus, ir jie paprastai džiaugiasi galėdami pasiekti jūsų tikslų numerius.