Jis yra oficialus: Adele sako, kad ji „ištekėjusi dabar“ Simon Konecki!


Fotografija: Getty Images

Kai dalyvaujate „Adele“ koncerte, vienas dalykas yra tikrai aiškus: ji kalbės kaip su artimu draugu. Žmonės mėgsta Adelę, nes ji yra tikra ir pripažins, kad dauguma žvaigždžių niekada neužmirš atsiskleidžia ant scenos. Praėjusį sekmadienį, kai dainininkė grojo Brisbene, Australijoje, ji patvirtino kažką, ką visi laukėme girdėti: ji tikrai yra ištekėjusi moteris!

Adele yra „„ Išjungta, kad turėčiau kūdikį “

Vidutinė veikla, Adele kalbėjo apie savo dainos „Kažkas panašus į tave“ rašymą 21 albumas ir kaip visa tai yra apie meilę. „Aš galėjau matyti jų akyse, kai jie klausėsi jo ausinėse, kad jiems kažką ar kažką priminė“, - sakė ji.„Bandžiau prisiminti, kaip aš jaučiausi santykių, kurie įkvėpė tą įrašą, pradžioje, nes toks blogas, kaip sugadinimas gali būti, kaip kartaus ir siaubingo ir nepatogaus, kaip jaučiasi, tas jausmas, kai pirmą kartą patenka į žmogų yra geriausias jausmas žemėje, ir aš esu priklausomas nuo to jausmo. Akivaizdu, kad aš negaliu eiti per tuos jausmus, nes dabar aš vedu. Čia jūs turite tai! Ir taip, kaip ji kalbėjo apie savo santykius, buvo toks gražus - mes net negalime įsivaizduoti, kaip saldūs jos vestuvių įžadai!

Gandai, kad superžvaigždė susituokė praėjusių metų pabaigoje, kai Adele ir Simon buvo pastebėti vestuvių juostas ant žiedų pirštų. Žinoma, niekas nebuvo patvirtintas iki „Grammys“, kai Adele padėkojo savo „vyrui“ savo geriausio metų albumo priėmime. Mes taip džiaugiamės šiuo ilgam pora, turinčia 4 metų sūnų Angelo. Dabar, kai tai patvirtinta, ar mes galime Prašau pamatyti keletą vestuvių nuotraukų ?!