Amy Schumer sako, kad Adele yra įsitikinusi Marry Chris Fischer

 

Happy Birthday @theellenshow dėkojame už mus!

Įrašas, kurį bendrina @ amyschumer

Dabar Adele gali būti laikoma neoficialiu vestuvių planuotoju į didžiausias Holivudo žvaigždes. Vos vieną savaitę po to, kai „Hello“ dainininkė parodė, kad ji organizavo, vedė ir vykdė savo geriausį draugą Alaną Karrą, neseniai „Amy Schumer“ sakė Siriusui XM radijui, kad Adele turėjo gana svarbų vaidmenį savo vasario ceremonijoje„Daily Mail“ataskaitas.

Viskas prasidėjo, kai Schumerio artimas draugas Jennifer Lawrence pristatė ją Adelei Raudonasis žvirblis Aktorė ir Grammy nugalėtoja, matyt, yra kaimynai!). „Aš buvau L.A. namuose netoli Jennifer, kuris gyvena tiesiai Adele, ir jie tikrai geri draugai, ir aš niekada nesu susitikęs su juo, todėl mes šiek tiek tą savaitę pakabinome“, - sakė Schumer. Komiksas aptarė savo ir Fischerio vestuvių planus, kai Adele pasiūlė savo paslaugas. „Adele buvo tarsi:„ Na, aš galiu tuoktis tave “, ir mes buvome panašūs,„ Gerai, atvėsti! “. Mes sukūrėme visą planą, kaip antradienį vidurdienį, nes ji rūpinasi savo vaiku.

Susiję: Čia yra viskas, ką mes žinome apie „Amy Schumer“ spontaniškas vestuves

Tačiau kitą rytą Adele persvarstė. „Tuomet kitą dieną ji tarsi:„ Ei, mes tikrai nesame draugai. “„ Bet tai nesustabdė Schumer'o eiti su planu. „Mes buvome panašūs:„ Ar mes turėtume susituokti antradienį? “. ir nusprendė: „Taip, kas rūpinasi, darykime tai, todėl nėra dramos. Nėra planavimo.“ „Schumer ir Fischer tada išsiuntė savo tekstinius pranešimus vestuvių kvietimuose į artimiausius draugus ir šeimą, kuri baigėsi vandenyno pusėje. vėliau.

Visa tai įvyko netrukus po to, kai pasiūlė Fischer, kuris įvyko, kai Schumer mažiausiai tikėjosi. The Aš jaučiuosi gana žvaigždė pasakojo Howardui Sternui, kad ji buvo lovoje, miegojusi, dėvėjusi ausų kištukus ir naktinę kaukę, kai virėjas ir virimo knygos autorius pabudo ją su sužadėtuvių žiedu. Schumer'as sakė Sternui, kad Fischer'as sakė: „Aš tau tai pasakiau“ prieš klausdamas, ar ji norėtų, kad jis nusileistų ant vienos kelio. Ji taip pat atskleidė momentą, kai ji žinojo, kad ji ir Fischer buvo realus sandoris, kuris įvyko, kai jie vaikščiojo savo šunį. "Jis atėjo už manęs ir įdėjo rankas aplink mane, ir jis pabučiavo kaklą", - tęsė ji. "Ir tai buvo ir tada mes buvome vieni kitiems atviri."