„Adele“ įrodo, kad ji yra pats geriausias, priima ventiliatorių vestuvių pakvietimą


Fotografija: Steve Granitz-WireImage

Ji parašė gražią meilės dainą, stebėjo, kaip koncertuose pasiūlė gerbėjai, ir netgi padėjo jiems iškilti klausimą ant scenos. O dabar Adele įrodė, kad ji yra romantiška, sutikdama dalyvauti dviejų gerbėjų vestuvėse.

Įžymybės, kurios padėjo jų gerbėjams pasiūlyti koncertus

Viskas prasidėjo, kai dainininkė pastebėjo pora, šokusi jos koncerto „Los Angeles Staples Center“ eilėje, tiesiogine prasme, kad čia nebuvo nė vieno kito. Taigi, ji padarė tai, ką Adele daro, ir pakvietė juos ateiti į sceną. Pasirodo, einamieji šokėjai, pavadinti „Vince“ ir „Ryan“, kitą rugsėjį eina žemyn. Vince pakvietė Adelį į vestuves Montanoje, ir (spoileris) sakė taip!

Įžymybės, kurios dvigubino kaip vestuvių svečiai

„Norėčiau ateiti“, - sakė ji. Matyt tikėdamiesi, kad didžioji diena serenadą iš pačios žvaigždės, Ryanas drąsiai paklausė: "Kas yra tavo norma?" Su šypsena Adele atsakė: "Nesijaudinkite, kad tai padarysiu nemokamai ... ar mes gausime savęs?"
Įžymybių vestuvių dainininkai, kuriuos norime išsinuomoti

 

čia gyvybė tikrai yra graži. kaip ?! Kaip !? Kaip !? Btw paprašė jos ateiti į mūsų vestuves

Įrašyta nuotrauka, kurią įkėlė vince rossi (@vdrstar)

Visa tai buvo Vince svajonė (pažodžiui jis pasakė, kad svajojo, kad tai įvyktų). Prieš koncertą jis nusprendė, ar tai atsitiko, jis paprašys Adelio būti vestuvių svečiu. Prieš išsiskyrimo būdą, Adele jiems pasakė: „Jei aš dėl to, kad kažkokia ar kitokia priežastis nepadarysiu vestuvių, turite nuostabią dieną“.

Čia tikimės, kad ji laikysis originalios RSVP. Turime jausmą, kad Vince ir Ryan turės jai vietą, nepaisant to.

 

neabejotinai negaunama per kitą naktį. mes adele @adele

Įrašyta nuotrauka, kurią įkėlė vince rossi (@vdrstar)