ŽIŪRĖTI: 100 metų vestuvių suknelės vos per 3 minutes

Nuo 1920-ųjų metų nuotakos iki ilgų rankovių, nėrinių pynimo „50-ųjų dešimtmečių“ vestuvės, šios senovinės įkvėptos vestuvių suknelės mums sukrėtė per kelias dienas, o visa tai žavisi, kiek toli pasiekėme - tiek madoje, tiek visuomenėje. (Spoileris: į šitų metų Aukščiausiojo Teismo nutarimą dėl tos pačios lyties santuokos, šiuolaikinė nuotaka galiausiai prisijungia ne prie vyro, bet moters!)

 

Sėdėti ir pamatyti nuotakos necklines, siluetai, priedai, šukuosena, ir net puokštės dokumentais šioje epizode transformuoti su laiku atstovauti kiekvienos eros brides.

 

 

1915: Nuotaka prasideda konservatyviu iškirpte, alkūnėmis, baltomis pirštinėmis ir mantiline šydu, uždengta virš galvos ir suformuojančia veidą.


Fotografija: „Mode Studios“

1925: „Flash-forward“, ir dabar ji yra draudžiamosios eros. Ji galėjo laikyti savo pirštines, bet ji prekiavo su visu šio puošniu audiniu, kad galėtume iškirpti iškirptę, perlai ir atviros kulkšnies.

 

1935: Nuotakoje su ilgomis rankovėmis apsirengęs apvalkalas su užsegimu, apykakle, pora perteikia „35“.

 

1945: Amžiaus Kasablanka, ji eina į seną Holivudo glamą, turinčią aiškią Ingrid Bergmano įtaką ir tamsesnę poutą.


Fotografija: „Mode Studios“

1955: Kaip įdomus ir žaismingas tai „A-line“, arbatos ilgio 50-ųjų metų suknelė? Nešiojamas alkūnės užuolaida, o nešiojamas netgi šypsosi į šypseną.

 

1965: Čia ateina kirpčiukai! Vandenio amžius prasideda nuo rankovių suknelės be rankovių, nugarinės juosmens ir dūminių akių, primenančių modernius 1960-ųjų dešimtmečius. O ir kas galėtų ignoruoti tą lanką?

 

1975: Nuotakos mados atsipalaiduoja šiek tiek per ateinantį dešimtmetį, ir mes matome, kad mūsų baskojis nuotaka eina boho su gležna suknelė, subtilus gėlių karūną ant natūralių plaukų, laukinių žiedų sankaba ir taip, taikos ženklas.


Fotografija: „Mode Studios“

1985: Bam! 80-ųjų atėjo į rėmą garsiai ir didžiuojasi dideliais plaukais ir sunkiu makiažu. Ir nors tai juokingas prisilietimas, burbulas gali būti šiek tiek daug.

 

1995: Ar galite pasakyti „Julia Roberts“? Ačiū „90-ųjų metų vestuvėms Mano geriausio draugo vestuvės ir Nusivylęs nuotakaAmerikoje yra tai, kas ateina į galvą, kai matome šį paprastą pečių dizainą.

 

2005: 2005 m. Tai viskas apie tai, ką mylimasis iškirpte, aptakus sijonas ir paukščių kamieno šydas.

Žiūrėkite „Movie Wedding Gowns“


Fotografija: „Mode Studios“

2015: Ir galiausiai, šiandienos nuotaka yra graži, antklodė, diržo apvalkalas. Ir tada ji iš tikrųjų stunks, kai susieja su savo partneriu, kuris tiesiog taip atsitinka kaip moteris. Galų gale, tai yra 2015 m., O „meilė visada madoje“!

Lygiosios lyties vestuvės Q & As